łopaty do turbin wiatrowych

Rotoby jest młodą firmą start-up stworzoną w celu projektowania i produkcji innowacyjnych łopat do turbin wiatrowych na bazie dwóch patentów zarejestrowanych przez jej założycieli. Innowacje polegają na wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie materiałów termoplastycznych oraz uproszczonego procesu produkcyjnego co pozwala na rozwiązanie wielu problemów, z którymi borykają się aktualni producenci łopat na rynku.

Stosowany przez nas uproszczony proces produkcyjny doprowadził do powstania produktu, który jest najlepszy we wszystkich aspektach. Jesteśmy wizjonerami, którzy poprzez usprawnienie procesu produkcji, wpływają na znacznie obniżenie ceny produkcji energii wiatrowej, aby uczynić ją jeszcze bardziej przystępną na całym świecie. Naszym celem jest zastosowanie ponad 20 lat doświadczenia w technologii formowania materiału termoplastycznego w sektorze energii odnawialnej. W związku z tym posiadamy trzy innowacyjne projekty dla różnych produktów, które odpowiadają na potrzeby całego rynku energii wytwarzanej przez turbiny wiatrowe. Wierzymy, że wiatr to przyszłość czystej energii - przyszłość naszej planety.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Javid Rasulovdołączył do nas
  • Anna Pilchwitamy na pokładzie
  • Sebastian Koperawłaśnie dołączył
  • sbernat@kpmg.pldziękujemy za podpisanie
  • Martin Walisiakjest z nami
  • Paulina Wyrębkowskawłaśnie podpisał Manifest
  • Sylweriusz Gasekdołączył do nas
  • Jj kowalskiwitamy na pokładzie

3500 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się