łopaty do turbin wiatrowych

Rotoby jest młodą firmą start-up stworzoną w celu projektowania i produkcji innowacyjnych łopat do turbin wiatrowych na bazie dwóch patentów zarejestrowanych przez jej założycieli. Innowacje polegają na wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie materiałów termoplastycznych oraz uproszczonego procesu produkcyjnego co pozwala na rozwiązanie wielu problemów, z którymi borykają się aktualni producenci łopat na rynku.

Stosowany przez nas uproszczony proces produkcyjny doprowadził do powstania produktu, który jest najlepszy we wszystkich aspektach. Jesteśmy wizjonerami, którzy poprzez usprawnienie procesu produkcji, wpływają na znacznie obniżenie ceny produkcji energii wiatrowej, aby uczynić ją jeszcze bardziej przystępną na całym świecie. Naszym celem jest zastosowanie ponad 20 lat doświadczenia w technologii formowania materiału termoplastycznego w sektorze energii odnawialnej. W związku z tym posiadamy trzy innowacyjne projekty dla różnych produktów, które odpowiadają na potrzeby całego rynku energii wytwarzanej przez turbiny wiatrowe. Wierzymy, że wiatr to przyszłość czystej energii - przyszłość naszej planety.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Jerzy

29 stycznia 2017 o 15:57

Dzień dobry Poszukuje Jednostki Badawczej do przeprowadzenia testów odnośnie” innowacyjnej turbiny wiatrowej” Mam zrobiony niedokładny prototyp (zarys budowy) Potrzebuje kontaktu z firmą mającą odpowiednie programy i osoby do dobrania odpowiednich łopat, przeprowadzenia sprawności turbiny komputerowo, zrobienie rysunku technicznego do wykonania ostatecznego prototypu testowego i ewentualnie wykonanie prototypu turbiny do testów. pozdrawiam Jerzy Kukla kom.608 165 903

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

29 stycznia 2017

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucdziękujemy za podpisanie
  • Anna Rechitskaiajest z nami
  • Mateusz Sobczukwłaśnie podpisał Manifest
  • Paweł Muzykawitamy na pokładzie
  • Firasdołączył do nas
  • Joanna Liswłaśnie dołączył
  • Marcin Żurowiczdziękujemy za podpisanie
  • Bartłomiej Kudełkajest z nami

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się