Zwiększ zasięg swoich cyfrowych kampanii reklamowych

RTB House to działająca globalnie, polską firmą specjalizująca się w innowacyjnej technologii
retargetingu. Dzięki autorskiemu silnikowi do zakupu reklam, opartemu na algorytmach deep
learning, RTB House pomaga klientom na całym świecie zwiększać sprzedaż i osiągać krótko-,
średnio- i długo-terminowe cele.

Czym jest RTB?
RTB (real-time bidding) to technologia umożliwiająca zakup i sprzedaż powierzchni reklamowych na stronach internetowych w czasie rzeczywistym. Reklamodawcy za pośrednictwem reprezentujących ich platform (DSP) licytują się o to, kto wyświetli reklamę na urządzeniu użytkownika. Podstawowa zasada działania RTB jest zbliżona do popularnych serwisów aukcyjnych, jednak nad przebiegiem całej operacji czuwają wyspecjalizowane algorytmy, a iteracja stawki jest jednokrotna (nie można własnej stawki „przebić”). Zakup powierzchni reklamowej odbywa się w ciągu kilkudziesięciu milisekund (ok. 70), tuż przed załadowaniem strony na komputerze użytkownika.

W 2012 roku RTB House stworzyło autorskie rozwiązanie retargetingowe umożliwiające identyfikację grup użytkowników stron, analizę ich zachowań konsumenckich i w końcu wyświetlanie wysoce spersonalizowanych treści reklamowych wybranym użykownikom. Technologia okazała się na tyle skuteczna, że w przeciągu paru miesięcy mały zespół przeistoczył się w dynamicznie rosnącą firmę
technologiczną o charakterze globalnym.

Po osiągnięciu silnej pozycji na rynku europejskim, w październiku 2015 roku, RTB House zdecydowało się zwiększyć swój globalny zasięg o kolejne rynki – Indonezję, Malezję, Tajlandię orazTajwan. W tym samym czasie ogłosiło również dalsze plany ekspansji w regionie Azji i Pacyfiku. W 2016 roku RTB House rozpoczęło działania w Singapurze, Ameryce Łacińskiej (Brazylii, Argentynie, Chile oraz Meksyku) oraz na Bliskim Wschodzie i w Afryce. W 2017 roku RTB House ogłosiło, że 100% prowadzonych przez firmę kampanii wykorzystuje algorytmy oparte na deep learningu (najbardziej obiecującej dziedzinie sztucznej inteligencji). Model wykorzystany przez RTB House wykorzystuje funkcje matematyczne zainspirowane neuronami ludzkiego mózgu. W tym samym roku firma obwieściła również wejście na rynki Australii, Nowej Zelandii, Indii oraz Chin.

W 2018 roku RTB House rozpoczęło ekspansję na rynkach amerykańskim i japońskim.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwłaśnie dołączył
  • Grzegorz Milczarekdziękujemy za podpisanie
  • Ewelina Olszewskawłaśnie podpisał Manifest
  • Bartosz Liszkowskidołączył do nas
  • Dawid Kwaśnicajest z nami
  • Aleksandra Szulcwitamy na pokładzie
  • Aleksander Szepczyńskiwłaśnie dołączył
  • Piotr Plachadziękujemy za podpisanie

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się