Znajdz i porównaj najlepsze oprogramowanie dla Twojej firmy!

SaasGenius posiada zarówno możliwość porównania oprogramowania dla firm, które już znamy. Jak też możliwość odkrywania nowego oprogramowania, które pojawiło się na rynku, a może stanowić ciekawą alternatywę dla programów, które chcemy porównać. System rekomendacji będzie oparty na algorytmie wspomaganym przez użytkowników, którzy dodali recenzje i jednocześnie wskazali programy, z których korzystają.

Popularność oprogramowania w modelu SaaS, wzrosła znacznie na przestrzeni ostatnich czterech lat. Początkowe obawy oparte na bezpieczeństwie, stałym dostępie czy szybkości aplikacji pozostały bez pokrycia w rzeczywistości. Mamy też zmianę mentalną w sposobie dostępu do oprogramowania, z którego możemy korzystać i płacić wtedy, gdy je naprawdę potrzebujemy. Zwiększająca się ilość oprogramowania dostępnego za pomocą Internetu przy zachowaniu korzystnych cen, przyczyniła się do szybkiego wzrostu zainteresowania tym modelem sprzedaży oprogramowania nawet w przypadku dużych korporacji.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Sarah Lysdziękujemy za podpisanie
  • Anthony Weymouthwłaśnie dołączył
  • Piotr Gawińskijest z nami
  • Marek Kosycarzwłaśnie podpisał Manifest
  • Pamela Magnowskawitamy na pokładzie
  • Artem Goncharukdołączył do nas
  • Wojciech Dziegieldziękujemy za podpisanie
  • Tom Dudekwłaśnie dołączył

3939 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się