saas-manager

developer tools

saas,saasmgr,startups, development,payments,authorization,subscriptions,notifications

SaaS Manager to platforma dla deweloperów, która przyspiesza czas tworzenia aplikacji nawet o 6 miesięcy. Dostarcza funkcjonalności, które są niezbędne do stworzenia SaaSowej aplikacji, które nie są jednak jej trzonem: autoryzacje, SSO, zarządzanie użytkownikami, subskrypcje, płatności, notyfikacje itp.

SaaS Manager to narzędzie dla deweloperów, którzy tworzą aplikacje chmurowe. Dostarczając pewne funkcjonalności niezbędne do działania aplikacji, SaaS Manager pozwala zaoszczędzić nawet do 6 miesięcy pracy przy tworzeniu nowego produktu. Pozwala też dodawać odpowiedznie funkcjonalności do aplikacji, która jest już rozwijana.
Po skonfigurowaniu modelu biznesowego, zbudowania go z gotowych elementów, ustawienia cen i limitów, model jest konwertowany do krótkiego kodu, który może być łatwo zaimplementowany do aplikacji.

Zespół

Inwestorzy

100 000 - 250 000 $
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Roman Bartusiakdołączył do nas
  • Adam Polaszwitamy na pokładzie
  • Ela wwłaśnie dołączył
  • Tomasz Zimawłaśnie podpisał Manifest
  • dfdsf dsfjest z nami
  • Kamil Maciakdziękujemy za podpisanie
  • mir goldołączył do nas
  • Jarosław Chojeckiwitamy na pokładzie

2346 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się