safe-pacz

bezpieczeństwo

Personalizowane, Designerskie Nakładki Ochronne na Kamery w Laptopach

Zajmujemy się produkcją i personalizacją Ochronnych Nakładek SafePACZ zapewniających użytkownikom komputerów prywatność i bezpieczeństwo w Internecie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możemy zaproponować naszym klientom szeroki wachlarz rozmiarów, kolorów oraz faktur nakładek.

Z myślą o dużych partnerach biznesowych opracowaliśmy metodę umożliwiającą umieszczenie trójwymiarowego loga w formie monogramu lub logotypu firmy na zewnętrznej stronie osłony. Gadżet nie tylko skutecznie zabezpieczy kamerę laptopa przed konsekwencjami zdalnego przejęcia jej przez niepożądane osoby trzecie, ale też w elegancki i minimalistyczny sposób wyrazi niepowtarzalną osobowość właściciela komputera.

Zespół

Inwestorzy

Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mariusz Lachwłaśnie dołączył
  • Joanna Mariadziękujemy za podpisanie
  • Andrii Kurhanskyijest z nami
  • Grzegorz Milczarekwłaśnie podpisał Manifest
  • Ewelina Olszewskadołączył do nas
  • Bartosz Liszkowskiwitamy na pokładzie
  • Dawid Kwaśnicawłaśnie dołączył
  • Aleksandra Szulcdziękujemy za podpisanie

4648 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się