Sales Re-invented

Salesbook to nowa generacja narzędzi sprzedażowych, wyjście poza klasyczną prezentację w Power Point i tradycyjny system CRM. Jest to rozwiązanie podnoszące skuteczność handlowców, dedykowane do sprzedaży konsultatywnej. Salesbook to doskonałe narzędzie sprzedażowe i prezentacyjne dla zespołu sprzedawców mobilnych, których zadaniem jest dotarcie do klienta, zaprezentowanie i konfiguracja produktu. W każdej branży wymagającej prezentacji produktu bądź usługi w bezpośrednim dialogu z klientem, tablet z aplikacją Salesbook poprawia komfort i efektywność pracy sprzedawcy.

Narzędzie posiada 3 kluczowe cechy:
1. Pozwala sprzedawcy skutecznie i szybciej pokazać korzyści oferty jaką ma dla klienta (słaby sprzedawca skokowo podnosi swoją efektywność)
2. Daje menadżerom dane o jakości rozmów sprzedawców (w tym statystyki skuteczności stosowanych scenariuszy sprzedaży)
3. Pozwala widzieć co klient robi z ofertą po jej otrzymaniu (sprzedawca może skutecznie reagować na zachowanie klienta)

Za pomocą aplikacji Salesbook sprzedawca prezentuje klientowi firmę oraz produkt bądź usługę na tablecie w atrakcyjny sposób, planuje z nim dalsze kroki sprzedażowe oraz finalizuje sprzedaż lub wysyła podsumowanie prezentacji na email klienta jeszcze w trakcie spotkania. W czasie prezentacji system automatycznie aktualizuje dane dotyczące klienta w CRM oraz raportuje do przełożonych wyniki pracy zespołu sprzedażowego. System zapewnia także monitorowanie pracy sprzedawców oraz komunikację z zespołem sprzedażowym za pomocą aplikacji.

Z Salesbooka korzysta ponad 100 000 sprzedawców w Polsce i na świecie w różnych branżach m.in. ubezpieczenia, informatyka, energetyka, IT, fundusze inwestycyjne czy motoryzacja.

Zespół

Inwestorzy

Seed
SpeedUp Group

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucwłaśnie dołączył
  • Anna Rechitskaiajest z nami
  • Mateusz Sobczukdołączył do nas
  • Paweł Muzykadziękujemy za podpisanie
  • Firaswłaśnie podpisał Manifest
  • Joanna Liswitamy na pokładzie
  • Marcin Żurowiczwłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Kudełkajest z nami

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się