Nr 1 wśród Plarform Marketingowych w Polsce

Wspieramy e-marketerów w dostarczaniu prawdziwej wartości do firm

SALESmanago jest jednym z pierwszych w Europie systemów klasy Marketing Automation i największą w Polsce platformą tego typu. To polski produkt, z którego korzysta ponad 3000 firm w 40 krajach. Kluczowymi klientami spółki są największe w Polsce sklepy internetowe, sieci handlowe i usługowe m.in. Merlin, Komputronik, Yves Rocher, Rainbow Tours, Travelplanet, Jean Louis David oraz banki wśród których największym jest Getin Bank. Bardzo liczną grupę użytkowników SALESmanago stanowią małe i średnie firmy. SALESmanago oferuje narzędzia do identyfikacji osób wchodzących na stronę WWW i monitorowania ich zachowania w Internecie. Budowa unikalnych profili behawioralnych konkretnych osób w bazach klientów umożliwia zautomatyzowanie i spersonalizowanie procesów marketingowych realizowanych w kanałach e-Mail Marketing, sieciach reklamowych, w kanale mobilnym, sprzedaży bezpośredniej, oraz za pośrednictwem dynamicznej treści na stronie WWW klienta.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Dan Abitboldołączył do nas
  • Aya Eshdatwłaśnie dołączył
  • Anna Penderwitamy na pokładzie
  • Aleksandra Kruczykwłaśnie podpisał Manifest
  • Justyna Sagandziękujemy za podpisanie
  • Daniel Grabskijest z nami
  • Gabriel Wołosewiczdołączył do nas
  • Michał Haneckiwłaśnie dołączył

3844 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się