Pomagamy w kontroli pracy agencji pozycjonerskich.

SaveSEO to u podstaw narzędzie działające w oparciu o SaaS a które ma pomagać firmom w kontrolowani pracy agencji pozycjonerskich.

SaveSEO to narzędzie, które umożliwia aktualną weryfikację zakresu wykonywanej pracy przez agencje pozycjonerskie. Niestety ze względu na trudność w zrozumieniu usług SEO, przedsiębiorcy nie wiedzą o co pytać i jakie działania dokładnie kontrolować. Istotnym aspektem jest tutaj również bezpieczeństwo - nieprawidłowo prowadzona usługa może skończyć nawet karą od Google (a w praktyce nawet usunięciem z indeksu). Dodatkowo w ramach pomocy dla klientów pomagamy im szczegółowo sprawdzić słowa kluczowe (wraz z informacją na temat aktualnej pozycji oraz wyszukiwalności - czyli informacji ile razy dana fraza jest wpisywana do wyszukiwarki).
Oprócz tego świadczymy też usługę doradczą, która działa podobnie jak porównywarka ofert pozycjowania (zgodnie z założeniami i wymogami klienta pomagamy znaleźć odpowiednią ofertę oraz dokładnie wykazujemy wszystkie jej wady lub ryzykowne elementy).

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Jan Nowakwłaśnie dołączył
  • Aleksander Olenderjest z nami
  • Patrycja Wójcikwłaśnie podpisał Manifest
  • Aniela Matusiakdziękujemy za podpisanie
  • Michał Lutostańskidołączył do nas
  • Juliana Panaszukwitamy na pokładzie
  • Maciej Dąbrowskiwłaśnie dołączył
  • Piotr Łączjest z nami

4585 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się