Pomagamy w kontroli pracy agencji pozycjonerskich.

SaveSEO to u podstaw narzędzie działające w oparciu o SaaS a które ma pomagać firmom w kontrolowani pracy agencji pozycjonerskich.

SaveSEO to narzędzie, które umożliwia aktualną weryfikację zakresu wykonywanej pracy przez agencje pozycjonerskie. Niestety ze względu na trudność w zrozumieniu usług SEO, przedsiębiorcy nie wiedzą o co pytać i jakie działania dokładnie kontrolować. Istotnym aspektem jest tutaj również bezpieczeństwo - nieprawidłowo prowadzona usługa może skończyć nawet karą od Google (a w praktyce nawet usunięciem z indeksu). Dodatkowo w ramach pomocy dla klientów pomagamy im szczegółowo sprawdzić słowa kluczowe (wraz z informacją na temat aktualnej pozycji oraz wyszukiwalności - czyli informacji ile razy dana fraza jest wpisywana do wyszukiwarki).
Oprócz tego świadczymy też usługę doradczą, która działa podobnie jak porównywarka ofert pozycjowania (zgodnie z założeniami i wymogami klienta pomagamy znaleźć odpowiednią ofertę oraz dokładnie wykazujemy wszystkie jej wady lub ryzykowne elementy).

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej