SCFO

fintech

Rewolucja na rynku rozliczeń B2B

Supply Chain Finance Optimization (SCFO) to FinTech oferujący rewolucyjne rozwiązanie optymalizacji finansowej, umożliwiające zamianę zobowiązań w dodatkowy zysk a należności w lepszą płynność.

Dzięki naszej innowacyjnej Platformie SCFO przejmiesz kontrolę nad swoimi finansami - zyskasz zwrot z inwestycji bez ryzyka lub poprawisz swoją płynność.

Jest to rozwiązanie na którym zyskują obie strony - zarówno Odbiorcy, jak i Dostawcy w każdym łańcuchu dostaw.

Odbiorcy zyskują możliwość generowania dodatkowego zysku z posiadanej gotówki i zobowiązań, poprawę kondycji własnego łańcucha dostaw i swoich wskaźników finansowych dzięki innowacyjnemu Programowi Akceleracji Płatności. Umożliwiamy zmaksymalizowanie zysku, ogromną oszczędność czasu i pełną elastyczność dzięki mechanizmowi Dynamicznego Dyskonta, z którego może skorzystać każdy kontrahent w łańcuchu dostaw. Żadne inne rozwiązanie nie oferuje takich możliwości.

Dostawcom dajemy możliwość wzmocnienia i kontroli płynności finansowej dzięki wcześniejszym płatnościom na żądanie. SCFO to także tańsze finansowanie działalności bez dodatkowych opłat, wniosków czy umów.

Dodatkowo jest to rozwiązanie, które nie wymaga ponoszenia żadnych nakładów finansowych ze strony Odbiorców jak i Dostawców, zmian w procesach wewnętrznych i integracji systemów dzięki innowacyjnej Platformie chmurowej.

Wraz z wejściem we wrześniu 2019 roku regulacyjnych standardów technicznych, co otworzy fintechom drogę aby móc w pełni korzystać z Dyrektywy PSD2 i otwartej bankowości, proces płatności między kontrahentami zostanie w pełni zautomatyzowany.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Laura Monikowskajest z nami
  • elinadołączył do nas
  • Dominika Kaczandziękujemy za podpisanie
  • Daniel Krysztofiakwłaśnie dołączył
  • Csongor Biáswitamy na pokładzie
  • Artur Sushawłaśnie podpisał Manifest
  • Marcin Danieckijest z nami
  • Victoriadołączył do nas

4716 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się