SCFO

fintech

Rewolucyjne rozwiązanie optymalizacji nadwyżek kapitału obrotowego

Supply Chain Finance Optimization to rewolucyjne rozwiązanie optymalizacji finansowej łączące firmy potrzebujące gotówki z tymi, które mają jej nadwyżkę aby uwolnić miliardy złotych zablokowane w zobowiązaniach.

Jest to rozwiązanie na którym zyskują obie strony - zarówno Odbiorcy jak i Dostawcy w każdym łańcuchu dostaw.

Nasze prawdziwie unikalne podejście do rynku pozwala zaoferować każdemu Kontrahentowi w łańcuchu dostaw dyskonto od ich należności w zamian za wcześniejszą płatność; na żądanie.

Jest to doskonała możliwość generowania zysku z nadwyżek gotówki Odbiorców oraz posiadanych zobowiązań. Tworzy to możliwość osiągnięcia ponadprzeciętnej stopy zwrotu z kapitału własnego, przy zerowym ryzyku operacyjnym, a jednocześnie poprawiając swoje wyniki finansowe i wpływając pozytywnie na kondycję własnego łańcucha dostaw. Dodatkowo wolumen faktur o niskich wartościach przestaje być przeszkodą w negocjacjach. Jest to rozwiązanie, które nie wymaga ponoszenia żadnych nakładów finansowych ze strony Odbiorców jak i Dostawców.

Dostawcy zyskują możliwość wzmocnienia i kontroli swojej stabilności i płynności finansowej oraz najtańsze na rynku finansowanie swojej działalności.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwłaśnie dołączył
  • Grzegorz Milczarekdołączył do nas
  • Ewelina Olszewskadziękujemy za podpisanie
  • Bartosz Liszkowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Dawid Kwaśnicawitamy na pokładzie
  • Aleksandra Szulcjest z nami
  • Aleksander Szepczyńskiwłaśnie dołączył
  • Piotr Plachadołączył do nas

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się