ShareSpace.pl

nieruchomości

Przestrzeń do pracy gdzie chcesz, kiedy chcesz.

ShareSpace rewolucjonizuje proces najmu nieruchomości komercyjnych. To pierwsza platforma end-to-end kojarząca profesjonalistów z operatorami przestrzeni biurowej, w sferze online.

Nie sposób aby młodzi profesjonaliści podejmowali dobre decyzje o wielkości, stylu i lokalizacji dla swojego biura, przewidując potrzeby swojej firmy na kilka lat w przód. Odrzucamy ciężar, który tradycyjna branża nieruchomości stawia na większości firm.

Nasze narzędzia uproszczą odnalezienie idealnej przestrzeni do pracy oraz zawarcie transakcji, a transparentność aspektów prawnych eliminuje koszty i niepotrzebną kompleksowość tradycyjnego najmu.

Skorzystaj z ShareSpace, znajdź swoje idealne miejsce do pracy , zarezerwuj je za pomocą jednego kliknięcia. Wiedz że możesz do nas wrócić następnego dnia, w przyszłym miesiącu lub w przyszłym roku – kiedykolwiek tylko potrzebujesz nowej przestrzeni do pracy.

Zespół

Inwestorzy

25 000 - 100 000 zł
Przed rejestracją

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mayur Paghadalwłaśnie dołączył
  • Jan J.jest z nami
  • Tomasz Leśniczakwitamy na pokładzie
  • Iwona D.dołączył do nas
  • Julia Gifforddziękujemy za podpisanie
  • Łukasz Łozińskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Arek Andrzejewskiwłaśnie dołączył
  • Agnieszka Żukowskajest z nami

4533 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się