NIEZGUBKA - opaski bezpieczeństwa wielokrotnego użytku na rękę dla dzieci

Opaska bezpieczeństwa dla dzieci marki Siband to oryginalny i wygodny gadżet, który otacza dziecko stałą ochroną, zarówno podczas podróży, wypoczynku jak i codziennych zakupów czy spacerów – zawsze, gdy istnieje ryzyko zgubienia się. Opaska Siband jest również bardzo przydatna w chwili wypadku lub zachorowania, gdy informacja o grupie krwi, chorobach i alergiach może okazać się kluczowa dla zdrowia malucha.

Opaska Siband to całkowicie polski produkt począwszy od procesu twórczego aż po jego produkcję.

Prace koncepcyjne bazowały na wnikliwej analizie dziecięcych gustów – co do zabaw, kolorów, kształtów. Do badań zaprosiliśmy pedagogów, ilustratorów oraz wyspecjalizowanych designerów form przemysłowych i grafiki użytkowej oraz członków Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.

Główną ideą projektantów zapięcia była optymalizacja użytkowa produktu oraz stworzenie innowacyjnego kształtu – o wysokim poziomie atrakcyjności wizualnej z punktu widzenia dziecka. Finalna forma jest obła i nawiązuje do popularnych zabawek tj.: grzechotki.

Tworzywa, z których produkujemy opaski Siband, są hipoalergiczne, delikatne w dotyku i całkowicie bezpieczne dla zdrowia i skóry dziecka, czego potwierdzeniem jest atest PZH (Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny).

Wyjątkowym atutem materiału z którego tworzymy opaskę jest fakt iż można na niej zapisać informacje dowolnym długopisem w sposób trwały (bez potrzeby używania pisaków permanentnych).

W bazie gotowych opasek znajduje się szereg ilustracji przygotowanych z myślą o dzieciach zaprojektowane przez specjalistę ilustratora, który posiada wykształcenie pedagogiczne i jak mało kto rozumie potrzeby najmłodszych. Na możemy również umieścić dowolną grafikę stworzoną na indywidualne życzenie.

Tworząc opaski, kierujemy się bezpieczeństwem dziecka zarówno od strony materiałów z jakich tworzymy półprodukty jak i idei która towarzyszy nam przez cały proces budowania marki Siband „BEZPIECZNY DZIECIAK”. Pragniemy, by kolorowa opaska stała się pierwszym gadżetem malucha, który będzie go chronić, przywoływać najpiękniejsze wspomnienia i powodować szczery uśmiech na jego twarzy.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukwłaśnie podpisał Manifest
  • Paweł Muzykawitamy na pokładzie
  • Firaswłaśnie dołączył
  • Joanna Lisjest z nami
  • Marcin Żurowiczdziękujemy za podpisanie
  • Bartłomiej Kudełkadołączył do nas
  • Kashif Naeemwłaśnie podpisał Manifest
  • Piotr Poddębniakwitamy na pokładzie

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.



Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się