drony, gimbale

Skydron to młoda innowacyjna firma technologiczna, która zajmuje się projektowaniem i produkcją dronów oraz ręcznych gimbali do stabilizacji kamer.
Po zbudowaniu wielu quadrocopterów oraz gimbali pod indywidualne zamówienia zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie i wdrożenie na rynek w pełni autonomicznego komercyjnego drona oraz ręcznego gimbala pod kamery typu GoPro.

Zespół tworzą pasjonaci modelarstwa, designu, elektroniki i programowania. Dzięki połączeniu tak wielu specjalizacji stworzyliśmy produkty, które wyróżniają się na rynku globalnym nie tylko designem, ale również funkcjami i precyzją działania. W dużej mierze są to absolwenci Politechniki Poznańskiej jak i Wrocławskiej. Część z nas posiada stopnie naukowe zdobyte na uczelniach technicznych.

W tej chwili jesteśmy na etapie zakończonych prototypów, zarówno autonomicznego drona jak i ręcznego gimbala, które są gotowe do wdrożenia na rynek.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mariusz Lachdołączył do nas
  • Joanna Mariawłaśnie dołączył
  • Andrii Kurhanskyiwłaśnie podpisał Manifest
  • Grzegorz Milczarekdziękujemy za podpisanie
  • Ewelina Olszewskawitamy na pokładzie
  • Bartosz Liszkowskijest z nami
  • Dawid Kwaśnicadołączył do nas
  • Aleksandra Szulcwłaśnie dołączył

4648 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się