SlackMap

sport

Your Guide to the World of Slacklining

SlackMap the Ultimate Guide to the World of Slacklining to aplikacja skierowana do międzynarodowej społeczności slacklinerów, osób uprawiających popularny sport rekreacyjny, zarówno w miastach, jak i w plenerze. Sport ten uprawia coraz więcej młodych ludzi. Aplikacja rozwiązuje problem osób uprawiających ten sport jakim jest wyszukiwanie najciekawszych, najpiękniejszych miejsc na przejścia, dostosowanych do poziomu trudności. Pozwala też poznawać innych slacklinerów i umawiać się z nimi na wspólne przejścia po taśmie.

Największymi atutami projektu SlackMap są: dynamiczny wzrost i pozytywny feedback od setek użytkowników z całego świata, jasny plan pozyskiwania przychodów, nieograniczone plany dalszego rozwoju.

SlackMap połączeniem przewodnika (bazy miejsc, parków i wydarzeń), aplikacji społecznościowej do prezentacji swoich osiągnięć oraz narzędzia do rozmowy o slacklliningu i umawiania się na wspólne przejścia.

SlackMap spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem społeczności. Liczba użytkowników i ich zaangażowanie rosną szybko bez nakładów promocyjnych. W ciagu kilku miesięcy od uruchomienia wersji beta z narzędzia korzysta już ponad 600 osób z 67 krajów, które dodały 2,5 tys. obiektów. Liczba ta rośnie każdego dnia, co można śledzić na stronie głównej aplikacji: slackmap.com. Ze SlackMap korzystają też organizatorzy międzynarodowych festiwalów.

Korzystanie z serwisu jest darmowe. SlackMap ma zarabiać na programach partnerskich ze sklepami oferującymi sprzęt (użytkownicy dzielą się informacjami, z jakiego sprzętu korzystają) oraz innych formatach reklamowych. Model biznesowy już został potwierdzony - do twórców aplikacji zgłosili się właściciele największych sklepów ze sprzętem w sprawie współpracy. Pracujemy też nad płatną aplikacją mobilną umożliwiającą obsługę offline, co jest nie bez znaczenia dla podróżujących zagranicą użytkowników.

W planach dalszego rozwoju SlackMap chce też wykorzystać doświadczenia zdobyte w budowie aplikacji dla slacklinerów i udostępnić wersje dla użytkowników innych sportów rekreacyjnych.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mayur Paghadaldziękujemy za podpisanie
  • Jan J.jest z nami
  • Tomasz Leśniczakwłaśnie podpisał Manifest
  • Iwona D.witamy na pokładzie
  • Julia Giffordwłaśnie dołączył
  • Łukasz Łozińskidołączył do nas
  • Arek Andrzejewskidziękujemy za podpisanie
  • Agnieszka Żukowskajest z nami

4533 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się