smart-technology-group

technologie bezprzewodowe

Producent funkcjonalnych urządzeń i systemów RFID UHF dla każdej branży.

Jesteśmy polsko-szwajcarską firmą technologiczną, założoną z myślą o projektowaniu i produkcji nowatorskich, funkcjonalnych rozwiązań z dziedziny inteligentnych technologii.
Smart Technology Group jako jedyna firma na świecie opracowuje czytniki RFID UHF, które w innowacyjny sposób łączą technologie RFID, Beacon, WiFi, ZigBee oraz GSM/GPRS.

Urządzenia tworzone są u nas od podstaw a prace nad projektem zaczynamy od myślenia o użytkowniku i jego wygodzie przy obsłudze naszych produktów.
Nasze czytniki jako jedyne łączą w sobie różne inteligentne technologie dając ich użytkownikowi nieograniczone możliwości integracji i zastosowania.
Poprzez niestandardowe myślenie i kreatywne podejście do produktów technologicznych nasze czytniki wytyczają nowe standardy na rynku technologii komunikacji bezprzewodowej.
Największym atutem Smart Technology Group są ambitni i zdolni ludzie, którzy w pracy realizują swoje pasje. Stawiamy na ludzi ponieważ wierzymy, ze nasz sukces zależy od naszego zespołu. Tworzymy innowacyjne i pionierskie rozwiązania, które są rezultatem Naszych własnych pomysłów i projektów. Sercem firmy jest dział R&D gdzie pracują najzdolniejsi inżynierowie i kreatywni naukowcy.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukdziękujemy za podpisanie
  • Paweł Muzykawitamy na pokładzie
  • Firasjest z nami
  • Joanna Lisdołączył do nas
  • Marcin Żurowiczwłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie podpisał Manifest
  • Kashif Naeemdziękujemy za podpisanie
  • Piotr Poddębniakwitamy na pokładzie

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się