SmartCart S.A.

sprzedaż / marketing

Tworzymy handel jutra.

Jesteśmy polską firmą technologiczną związaną z sektorem handlu detalicznego. Tworzymy całkowicie unikalny na skalę światową system bezkolejkowej sprzedaży w sklepach stacjonarnych. Oparty jest on o naszą autorską technologię mobilnych kas samoobsługowych w postaci dobrze znanych wszystkim wózków sklepowych. Technologia została zastrzeżona w postaci zgłoszeń patentowych. Dzięki mobilnym kasom samoobsługowym nasz paragon jest tworzony w czasie trwania zakupów. Dzięki ekranowi dotykowemu oraz skanerowi kodów kreskowych sami skanujemy produkty przed włożeniem ich do wózka. Na koniec zakupów wystarczy udać się do strefy rozliczeniowej, w której dokonujemy płatności. To pozwala wyeliminować frustrujące kolejki, ponieważ nie czekamy w sznurku innych osób na zeskanowanie przez kasjerkę produktów, które chcemy kupić.

Podobne systemy samoobsługowe istnieją na rynku, ale są niechętnie wykorzystywane przez sklepy ze względu na bardzo duże możliwość kradzieży i oszustwa przez nieuczciwych klientów. Nasz system eliminuje to ryzyko dzięki dwupunktowej kontroli operacji dokonywanych przy użyciu mobilnej kasy samoobsługowej. Na wózku sklepowym po za skanerem kodów kreskowych i wyświetlaczem znajduje się m. in. waga oraz kamera. Każdy produkt ma przypisaną wagę i dzięki niej możemy w łatwy sposób zidentyfikować czy znalazł się on w koszu sklepowym czy nie. Również każdy produkt jest śledzony przez kamerę.

Zakupy są prowadzone w bezpieczny sposób dla sklepu, a dodatkowo po za zlikwidowaniem kolejek sklep może obniżyć koszty operacyjne oraz zwiększyć swoje przychody.

Dodatkowo możliwy jest silnie spersonalizowany marketing przy wykorzystaniu wyświetlacza dotykowego, który szczególnie interesuje producentów FMCG.

Zespół

Inwestorzy

500 000 - 1 000 000 zł
Seed
WinQbator
W Investments S.A.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczwitamy na pokładzie
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie dołączył
  • Kashif Naeemjest z nami
  • Piotr Poddębniakdołączył do nas
  • Grzegorz Rejowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Rafał Froniadziękujemy za podpisanie
  • Mikołaj Roszakwitamy na pokładzie
  • Gultekin cirikwłaśnie dołączył

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się