SmartMobile ASR SDK for Android to zestaw komponentów API do budowy aplikacji wykorzystujących technikę rozpoznawania mowy.

SmartMobile to prężnie rozwijająca się firma informatyczna zajmująca się nowymi technologiami, a w szczególności tworzeniem i rozwijaniem głosowych narzędzi informatycznych dla aplikacji na urządzenia mobilne. Dodatkowo firma dostarcza platformę komunikacji umożliwiającą efektywną współpracę systemów rozpoznawania mowy ze środowiskami rozwiązań IVR i Contact Center. SmartMobile ASR SDK to zestaw narzędzi programistycznych do budowy aplikacji wykorzystujących technikę rozpoznawania mowy, działających na urządzeniach mobilnych. Oprogramowanie dostępne jest w formie bibliotek w języku Java. SmartMobile Sp. z o.o. jest Spółką zależną firm Unikkon Integral Sp. z o.o. i MagicSmart Sp. z o.o., rozwijających pierwszy na rynku polskim produkt komercyjny do rozpoznawania mowy polskiej – MagicScribe ASR. Produkt ten znalazł zastosowanie w obszarach, takich jak: medycyna, prawo, centra kontaktowe, administracja publiczna oraz do rozpoznawania mowy potocznej.

Zespół

Inwestorzy

3 000 000 - 4 000 000 $
Runda A

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Wojciech Jeznachjest z nami
  • Paweł Andrzejwłaśnie dołączył
  • Viktoriia Lavrynenkodziękujemy za podpisanie
  • Aysun Demirdöğenwłaśnie podpisał Manifest
  • Andrzej Jędrzejowskiwitamy na pokładzie
  • Krzysiekdołączył do nas
  • Marek Paluchjest z nami
  • Dawid Kocembawłaśnie dołączył

4117 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się