SMARTTECH

urządzenia

Z pasji do innowacji

SMARTTECH to polski producent optycznych maszyn pomiarowych dla przemysłu, medycyny oraz archeologii. Skanery 3D są stosowane między innymi do kontroli jakości produktów odlewniczych oraz np. przy pozyskiwaniu skomplikowanych kształtów karoserii w branży motoryzacyjnej.

SMARTTECH to polski producent optycznych maszyn pomiarowych dla przemysłu, medycyny oraz archeologii. Skanery 3D są stosowane między innymi do kontroli jakości produktów odlewniczych oraz np. przy pozyskiwaniu skomplikowanych kształtów karoserii w branży motoryzacyjnej. Firma słynie ze swojego 17-letniego doświadczenia, w pełni polskiego kapitału i produkcji profesjonalnych urządzeń metrologicznych o wysokiej dokładności.

Pośród zaufanych klientów firmy SMARTTECH znajdują się międzynarodowe korporacje, takie jak General Electric, Volvo, ABB, ZPUE i MTU Aero Engines, a także polskie firmy, między innymi Bocar, Wawrzaszek, Odlewnie Polskie S.A., Geopomp czy Lubiana S.A. Obecnie już ponad 100 osób na całym świecie jest zaangażowana w sprzedaż i wsparcie systemów pomiarowych firmy SMARTTECH.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • mag domwłaśnie podpisał Manifest
  • Aneta Andrzejczykwitamy na pokładzie
  • Ren tanwłaśnie dołączył
  • MARCIN HARLAdziękujemy za podpisanie
  • Jakob Frickejest z nami
  • Yang Yangdołączył do nas
  • jefddwłaśnie podpisał Manifest
  • Slawomir Gleboczykwitamy na pokładzie

4217 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się