Social WiFi

telekomunikacja

Social WiFi dostarcza usługę Inteligentnego WiFi.

Social WiFi to usługa inteligentnego WiFi umożliwiające identyfikację i analizę informacji o użytkownikach Wi-Fi. Ponadto daje możliwość prowadzenia komunikacji z Klientami, oraz prowadzenia badań tajemniczego Klienta online wśród osób które z Wi-Fi korzystały. Usługa działa już na ponad 20 rynkach.

Social WiFi dostarcza platformę Wi-Fi marketingu, która wykorzystywana jest w sektorach retail, HoReCa, jak również podczas eventów indoor-outdoor i akcji specjalnych. Spółka została wyróżniona przez dziennik „Rzeczpospolita” i wiceminister Jadwigę Emilewicz jako Orzeł innowacji w kategorii Top 5 najbardziej innowacyjnych start-upów 2015.

Social WiFi to Innowacyjne narzędzie analityczno-marketingowe umożliwiające identyfikację klientów korzystających z WiFi i dalszą z nimi interakcję m.in.: przez wyświetlanie komunikatów w czasie rzeczywistym, wysyłkę e-mailingów, zbieranie opinii za pomocą sytemu pięciu gwiazdek. Platforma pozwala właścicielom centrów handlowych, sklepów, hoteli i obiektów gastronomicznych identyfikować klienta, analizować jego doświadczenia, prowadzić dwukierunkową komunikację i poprawiać usługę tak, żeby klienci chętniej wracali i przynosił większe zyski.Social WiFi jest zintegrowane m.in.: z SALESmanago, FreshMailem, TripAdvisorem, Amazonem i Facebookiem.

Platforma Social WiFi obecna jest na wielu rynkach, np. w Niemczech, USA, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Kenii, Nowej Kaledonii, Norwegii. Do klientów należy m.in. sieć restauracji Sphinx – jedna z największych sieci restauracji casual dining w Europie. Narzędzie skierowane jest do sektorów: HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie), retail (centra handlowe, sklepy detaliczne, biurowce), event, a także do uczelni i miast.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ewa Żurowskawłaśnie podpisał Manifest
  • mariuszdołączył do nas
  • Wiktoria Liswłaśnie dołączył
  • Wiktoria Lisdziękujemy za podpisanie
  • nooonejest z nami
  • Ewa Sucheckawitamy na pokładzie
  • Ewa Mościpan-Przewoźnikwłaśnie podpisał Manifest
  • Jakub Krzysztofiakdołączył do nas

3605 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się