Softhis skupia się na realizacji projektów wymagających zaawansowanych technologii.

Profil aktywności Softhis mobilizuje nas do stałego rozwoju, zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności. Portfolio zróżnicowanych realizacji w połączeniu z jakością oferowanych usług, umożliwiają nam dostarczanie pomysłów wykraczających poza branżowe standardy oraz łączenie różnych technologii informatycznych w ramach jednego projektu. W 2013 roku osiągnęliśmy 3 pozycję w prestiżowym rankingu Deloitte Technology Fast50 CE, który skupia najszybciej rozwijające się firmy technologicznie innowacyjne Europy Centralnej. Współpracujemy z zespołem badawczym GEIST (Group for Engineering of Intelligent Systems and Technologies) przy AGH w Krakowie oraz Politechniką Poznańską. Jesteśmy patronem Polskiego Stowarzyszenia Sztucznej Inteligencji. Dołączyliśmy do Komitetu Założycielskiego Izby Gospodarki Elektronicznej - założyciel e-Commerce Polska.

Zespół

Inwestorzy

3 000 000 - 4 000 000 $
Runda A

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Norbert Nowickiwłaśnie dołączył
  • Iza Moskodołączył do nas
  • Tomasz Hostyńskidziękujemy za podpisanie
  • Bartlomiej Gabryświtamy na pokładzie
  • Kamila Czajawłaśnie podpisał Manifest
  • Marcin Bednarzjest z nami
  • Rafał Pawluswłaśnie dołączył
  • Julia Szyndzielorzdołączył do nas

2571 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się