specprawnik

prawo

Wybierz doświadczonego prawnika do Twojej sprawy

Serwis SpecPrawnik był tworzony od 2012 roku przez radców prawnych i informatyków, którzy połączyli doświadczenie, aby pomóc klientom i prawnikom właściwie się dobrać.

Postanowiliśmy pomóc każdemu, kto jest w trudnej, kłopotliwej dla niego sytuacji i umożliwić świadomie wybrać właściwego prawnika, który zdejmie z niego ciężar sprawy i zapewni poczucie bezpieczeństwa w obliczu problemu prawnego. Żeby umożliwić świadomy wybór właściwego prawnika udostępniamy klientowi w serwisie wiele kryteriów tego wyboru. Od klienta zależy, które kryteria są dla niego najważniejsze i którymi będzie się kierował, ale im więcej ich uwzględni przy wyborze prawnika, tym bardziej świadomy będzie właściwego wyboru. Realizacja tej idei umożliwia jednocześnie prawnikom, zarejestrowanych w naszym serwisie, na wielorakie przedstawienie się klientom od strony ich umiejętności, zdobytych doświadczeń i preferencji zawodowych.

Zespół

Inwestorzy

500 000 - 1 000 000 $
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Jakub Krzysztofiakwitamy na pokładzie
  • Agnieszka Sabiniarzdziękujemy za podpisanie
  • Ho Sunjest z nami
  • Marcin Koziorowskidołączył do nas
  • Erez Sobolwłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Kulińskiwłaśnie dołączył
  • Marcin Piwowarczykwitamy na pokładzie
  • Tomasz Cichońdziękujemy za podpisanie

3598 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się