Sprawy

prawo

Prywatna chmura dla prawników

Sprawy to profesjonalne narzędzie dla kancelarii oraz działów prawnych. Dzięki dostępnym funkcjom każdy prawnik może lepiej zorganizować swoją kancelarię, tak by oszczędzić czas i zwiększyć przychody. Jako jedyni w Polsce zapewniamy maksymalny poziom zabezpieczeń, ponieważ nasze dane są ulokowane w jednym z najbezpieczniejszych data center na świecie, zlokalizowanego w Szwajcarii w Zurychu.

Pomagamy prawnikom w codziennej pracy, zdejmując z ich zapracowanych barków problemy wiążące się z pracą biurową, taką jak wystawianie faktur, ciągły kontakt z klientem, zapanowanie nad ważnymi terminami, komunikacją w zespole oraz przepływem dokumentów, czy dostęp do akt z dowolnego miejsca. Korzystanie z naszego systemu pozwala prawnikom skupić się tylko i wyłącznie na części merytorycznej swojej pracy, dzięki czemu mogą znacznie przyspieszyć rozwój swojej kancelarii oraz zwiększyć jej przychody. Pomocne są również przy tym dostępne narzędzia analityczne, które pozwalają ocenić intratność projektów lub wydajność pracowników.

"Sprawy" tworzą młodzi ludzie, z pasją do biznesu oraz pomagania innym. Każdego dnia pokonując wszystkie przeciwności losu, udowadniamy, że posiadamy pierwszeństwo w przekraczaniu niemożliwego. Na każde "tego nie da się zrobić!" reagujemy tajemniczym uśmiechem i po prostu zabieramy się do pracy. Zespół składa się z ponad 20 osób, które posiadają uzupełniające się kompetencje z zakresu sprzedaży, marketingu, obsługi klienta, IT, designu, UX, finansów i prawa.

Zespół

Inwestorzy

1 000 000 - 2 000 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej