Rekrutacja, Employer Branding, Profile pracodawców, oferty pracy, porady kariery

STAPLER to portal pracy i kariery. Pokazujemy nie tylko oferty pracy, lecz przede wszystkim firmy, które za tymi ofertami się kryją, pozwalając kandydatowi na świadomą decyzję.

Pracodawcy mają możliwość zaprezentowania swojego biura, kultury organizacyjnej i uwidocznić wartości proponowane pracownikom. Pozwala to na pozyskanie zaangażowanego i wartościowego pracownika, który nie wybiera tylko stanowisko, lecz także miejsce pracy.

Naszą misją jest sprawić, by ludzie chodzili do pracy z przyjemnością.

To w jaki sposób, chcemy zapewnić kandydatom świadomy wybór, to przedstawienie firmy od wewnątrz. Pokazanie jej kultury organizacyjnej, atmosfery, wypowiedzi pracowników i przedstawić to kim firma jest i jak się w niej pracuje oraz czego można się spodziewać w przyszłości. Użyć do tego materiałów, które będą wiarygodne i przyciągną odpowiednich kandydatów do firmy. Zależy nam, aby kandydaci nie tylko pozyskali pracę, ale też otrzymali wartościową wiedzę na całej scieżce kariery, a nie tylko w jej początkach. Współpracujemy ze specjalistami oraz dziennikarzami z branży, niezabraknie również znanych postaci. Ważna jest dla nas także motywacja pracowników, inspiracja do pracy, stawianie sobie wyzwań, rozwijania i poszukiwania swojej drogi zawodowej. Na potrzeby zapewnienia bodzców dla użytkowników zostaną prezentowane motywujące filmiki, ciekawe wywiady, przykłady sukcesów.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • kobidołączył do nas
  • Dan Abitboljest z nami
  • Aya Eshdatwłaśnie dołączył
  • Anna Penderwitamy na pokładzie
  • Aleksandra Kruczykwłaśnie podpisał Manifest
  • Justyna Sagandziękujemy za podpisanie
  • Daniel Grabskidołączył do nas
  • Gabriel Wołosewiczjest z nami

3845 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się