Pozytywna opinia najlepszym sprzedawcą

Aplikacja zamieniająca Twój tablet lub telefon w interaktywny ankieter zbierający opinie bezpośrednio od Twoich Klientów w miejscu sprzedaży lub promocji wydarzenia. Serce aplikacji to panel zarządzania umożliwiający tworzenie ankiet oraz zbieranie, segmentowanie i porównywanie danych.

Zarządzający zespołami sprzedażowymi oraz biurami obsługi klientów nie są w stanie śledzić poczynań każdego pracownika, natomiast osoby odpowiedzialne za wdrażanie nowych produktów i usług nie mają wystarczających narzędzi do weryfikacji poprawności swojego działania.

Ze Statisfy nie tylko pytamy o zdanie samych Klientów w miejscu świadczenia usługi lub sprzedaży produktu, zdobywając tym samym informacje "na świeżo" i z pierwszej ręki, lecz także mamy narzędzie do wyciągania jednoznacznych wniosków z dużej bazy danych, porównywania ich oraz identyfikowania największych odchyleń.

Aplikacja pozwala osiągnąć biznesowe cele takie jak: wzrost sprzedaży, skuteczna i tania komunikacja z klientami, poprawa konwersji i jakości obsługi.

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • HAN CHENGdołączył do nas
  • Andrzej Danilukdziękujemy za podpisanie
  • Piotr Kochanekwłaśnie podpisał Manifest
  • Marta Proksawłaśnie dołączył
  • Kjell Thorvaldsenjest z nami
  • Eric Loughridgewitamy na pokładzie
  • Aleksandra Michalskadołączył do nas
  • Łukasz Jakubiakdziękujemy za podpisanie

4773 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się