Stava

logistyka

franczyza gastro-kurierska

Stava rozwiązuje restauracjom problem realizacji dowozów jedzenia do klientów. Obniżamy im koszty oraz zdejmujemy z głowy wszystkie problemy organizacyjne - zarządzanie kierowcami i pojazdami, awarie samochodów, nieobecności, rekrutację i rotację pracowników.

Podstawową usługę świadczymy w modelu B2B. Realizujemy dowóz wszystkich zamówień które spływają do restauracji przez telefon i portale. Świadczymy też usługę w modelu B2C poprzez serwis TurboDostawa.pl
- pierwszy serwis w branży z gwarancją dostawy w 30 minut.

Dzięki autorskim algorytmom osiągamy najlepszą efektywność logistyczną na rynku dowozów on-demand. To pozwala nam zrealizować taką samą liczbę dowozów jak typowa restauracja - mniejszą ilością kierowców. Dzięki temu możemy restauracji obniżyć koszty jednocześnie generując marżę.

Jako nieliczni w tej branży potrafimy prowadzić oddziały w rentowny sposób. Dzięki temu mamy atrakcyjną ofertę franczyzową dla osób poszukujących pomysłu na biznes w swoim mieście. Planujemy w modelu franczyzy otworzyć kilkadziesiąt oddziałów w Polsce oraz wyjście na rynki Europy Zachodniej.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Agnieszka Jantawłaśnie dołączył
  • Igor Norembergjest z nami
  • Rafal Zygmuntwłaśnie podpisał Manifest
  • Paweł Bronikowskiwitamy na pokładzie
  • Flo Bunddołączył do nas
  • Pawełdziękujemy za podpisanie
  • Jan Kowalskiwłaśnie dołączył
  • Michał Żukowskijest z nami

2449 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się