Stava

logistyka

franczyza gastro-kurierska

Stava rozwiązuje restauracjom problem realizacji dowozów jedzenia do klientów. Obniżamy im koszty oraz zdejmujemy z głowy wszystkie problemy organizacyjne - zarządzanie kierowcami i pojazdami, awarie samochodów, nieobecności, rekrutację i rotację pracowników.

Podstawową usługę świadczymy w modelu B2B. Realizujemy dowóz wszystkich zamówień które spływają do restauracji przez telefon i portale.

Dzięki autorskim algorytmom osiągamy najlepszą efektywność logistyczną na rynku dowozów on-demand. To pozwala nam zrealizować taką samą liczbę dowozów jak typowa restauracja - mniejszą ilością kierowców. Dzięki temu możemy restauracji obniżyć koszty jednocześnie generując marżę.

Jako nieliczni w tej branży potrafimy prowadzić oddziały w rentowny sposób. Dzięki temu mamy atrakcyjną ofertę franczyzową dla osób poszukujących pomysłu na biznes w swoim mieście. Planujemy w modelu franczyzy otworzyć kilkadziesiąt oddziałów w Polsce oraz wyjście na rynki Europy Zachodniej.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Korulczykwitamy na pokładzie
  • David Changdołączył do nas
  • karol Winieckidziękujemy za podpisanie
  • Stan Pietrakwłaśnie dołączył
  • Laura Monikowskawłaśnie podpisał Manifest
  • elinajest z nami
  • Dominika Kaczanwitamy na pokładzie
  • Daniel Krysztofiakdołączył do nas

4720 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się