StethoMe™

dzieci

Mamy sposób na kontrolę zdrowia Twojego dziecka

Kaszel, katar, gorączka... Czy to już czas na lekarza, czy jeszcze nie? Znasz to pytanie. Korzystając ze StethoMe™, Twoje wątpliwości zostaną szybko rozwiane. Zbadaj dziecko bez wychodzenia z domu i wyślij dane do lekarza, który zadecyduje o dalszym postępowaniu. StethoMe™ to pierwsze tak precyzyjne urządzenie medyczne do codziennego użytku, służące do kontroli stanu zdrowia układu oddechowego i pomiaru temperatury ciała.
Ty badasz. StethoMe™ analizuje. Lekarz decyduje

StethoMe™ to pierwszy na świecie, elektroniczny, bezprzewodowy stetoskop współpracujący ze smartfonem, z wbudowanym termometrem i inteligentnym systemem analizy dźwięków.

Nasze osiągnięcia:
Polish Intelligent Development Award, nominacja 2017
Bringing tech&science closer to people, finaliści, 2017
Philips Innovation Challenge - Champion Award, 2016
Best Startup, Innovation AD - TOP 20, 2016
MIT Enterprise Forum Acceleration Program - Certyfikat, 2016
Nokia Innovation Challenge - półfinaliści, 2016

Projekt mógł zaistnieć dzięki współpracy grupy naukowców, lekarzy, akustyków, informatyków, projektantów i ludzi biznesu. W projekt uwierzyli inwestorzy: SpeedUp Group oraz firma Programa.pl, dzięki którym firma od stycznia 2016 roku może realizować swoją wizję. Projekt od stycznia 2017 roku jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego [Oś priorytetowa: Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa, działanie: Projekty B+R przedsiębiorstw, poddziałanie: Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa].

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Mariusz

18 lutego 2018 o 23:32

Gdzie i kiedy będzie można kupić do praktyki?

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

18 lutego 2018

Jerzy

21 grudnia 2017 o 15:54

Czy moge w Was zainwestowac np 150tys pln?

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

21 grudnia 2017

Magdalena

13 lutego 2017 o 13:58

Dzień dobry, Pragniemy zaoferować usługi z zakresu realizacji projektów informatycznych w postaci: wynajmu programistów na dni lub godziny realizacji projektów w całości lub etapami zgodnie z zamówieniem klienta (w oparciu o specyfikację projektową i harmonogram realizacji) wykonywania projektów systemów informatycznych w oparciu o pomysły klientów (tworzymy dokumentację, makiety graficzne, dokonujemy analiz) wykonywania stron internetowych w oparciu o najpopularniejsze systemu zarządzania treścią i ich pluginy Korzystamy z technologii takich jak: JQUERY, PHP, .NET, ASP, C#, MSSQL i MySQL w oparciu o frameworki ZEND 1/2, Symfony 2 oraz MVC 4/5, Windows Communication Services, Windows Workflow Foundation. Współpracujemy z firmami takimi jak: Agencja Warszawa, CS Group Polska, The Digitals, Freshmail, OneStep Software, MK Group, Open Horizon, Praxis Invent, Result Media, Shortcake Interactive, Silk Software House, Sport Medica, SuperHost, Techxellence. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami proszę o kontakt. Serdecznie pozdrawiam, Magdalena Gołąb Właściciel http://www.gotoma.pl

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

13 lutego 2017

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Sarah Lyswitamy na pokładzie
  • Anthony Weymouthwłaśnie dołączył
  • Piotr Gawińskijest z nami
  • Marek Kosycarzdziękujemy za podpisanie
  • Pamela Magnowskadołączył do nas
  • Artem Goncharukwłaśnie podpisał Manifest
  • Wojciech Dziegielwitamy na pokładzie
  • Tom Dudekwłaśnie dołączył

3939 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się