StethoMe™

dzieci

Mamy sposób na kontrolę zdrowia Twojego dziecka

Kaszel, katar, gorączka... Czy to już czas na lekarza, czy jeszcze nie? Znasz to pytanie. Korzystając ze StethoMe™, Twoje wątpliwości zostaną szybko rozwiane. Zbadaj dziecko bez wychodzenia z domu i wyślij dane do lekarza, który zadecyduje o dalszym postępowaniu. StethoMe™ to pierwsze tak precyzyjne urządzenie medyczne do codziennego użytku, służące do kontroli stanu zdrowia układu oddechowego i pomiaru temperatury ciała.
Ty badasz. StethoMe™ analizuje. Lekarz decyduje

StethoMe™ to pierwszy na świecie, elektroniczny, bezprzewodowy stetoskop współpracujący ze smartfonem, z wbudowanym termometrem i inteligentnym systemem analizy dźwięków.

Nasze osiągnięcia:
Polish Intelligent Development Award, nominacja 2017
Bringing tech&science closer to people, finaliści, 2017
Philips Innovation Challenge - Champion Award, 2016
Best Startup, Innovation AD - TOP 20, 2016
MIT Enterprise Forum Acceleration Program - Certyfikat, 2016
Nokia Innovation Challenge - półfinaliści, 2016

Projekt mógł zaistnieć dzięki współpracy grupy naukowców, lekarzy, akustyków, informatyków, projektantów i ludzi biznesu. W projekt uwierzyli inwestorzy: SpeedUp Group oraz firma Programa.pl, dzięki którym firma od stycznia 2016 roku może realizować swoją wizję. Projekt od stycznia 2017 roku jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego [Oś priorytetowa: Wsparcie prowadzenia prac B+R przez przedsiębiorstwa, działanie: Projekty B+R przedsiębiorstw, poddziałanie: Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa].

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Joanna Jerzwłaśnie dołączył
  • Tomekdołączył do nas
  • Agi Snwłaśnie podpisał Manifest
  • Barbaradziękujemy za podpisanie
  • Marcin Sawickijest z nami
  • Kamilwitamy na pokładzie
  • Małgorzata Masłowskawłaśnie dołączył
  • Michał Rudowskidołączył do nas

3374 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się