StethoMe

dzieci

Mamy sposób na kontrolę zdrowia Twojego dziecka.

Kaszel, katar, gorączka... Czy to już czas na lekarza, czy jeszcze nie?
Znasz to pytanie. Korzystając ze StethoMe, Twoje wątpliwości zostaną szybko rozwiane. Zbadaj dziecko bez wychodzenia z domu i wyślij dane do lekarza, który zadecyduje o dalszym postępowaniu. StethoMe to pierwsze tak precyzyjne urządzenie medyczne do codziennego użytku, służące do kontroli stanu zdrowia układu oddechowego.

Ty badasz. StethoMe analizuje. Lekarz decyduje

StethoMe to pierwszy na świecie, elektroniczny, bezprzewodowy stetoskop współpracujący ze smartfonem, z wbudowanym inteligentnym systemem analizy dźwięków.

Nasze osiągnięcia:
– IOT/WT Innovation World Cup, Healthcare - Zwycięzca 2018
– Startup World Cup & Summit - European Winner, Nagroda BioTech, 2018
– CESawards - Best Social Impact Startup, Best Newcomer, 2017
– Future X Healthcare Start-up Award - 3 Miejsce, 2017
- Future X Healthcare Start-up Award - Nagroda publiczności, 2017
– Hardware Massive CEE - 1 Miejsce, 2017
– Infoshare Digital Healthcare Contest - 2 Miejsce, 2017
– Pioneers Festival in Vienna - TOP 50 of Startups, 2017
– Polish Intelligent Development Award - Nominacja, 2017
– MIT Enterprise Forum Acceleration Program - Certyfikat, 2016
– Philips Innovation Challenge - Champion Award, 2016.

Projekt mógł zaistnieć dzięki współpracy grupy naukowców, lekarzy, akustyków, informatyków, projektantów i ludzi biznesu. Na początku uwierzyli w nas inwestorzy: SpeedUp Group oraz firma Programa.pl, dzięki którym firma od 2016 roku może realizować swoją wizję.

Projekt od stycznia 2017 roku jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (rozwój algorytmów analizujących sygnał akustyczny), a w 2018 roku uzyskał wsparcie od funduszu TDJ Pitango Ventures oraz venture capital Manta Ray VC na rozpoczęcie badań pilotażowych urządzenia.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Mariusz

18 lutego 2018 o 23:32

Gdzie i kiedy będzie można kupić do praktyki?

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

18 lutego 2018

Jerzy

21 grudnia 2017 o 15:54

Czy moge w Was zainwestowac np 150tys pln?

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

21 grudnia 2017

Magdalena

13 lutego 2017 o 13:58

Dzień dobry, Pragniemy zaoferować usługi z zakresu realizacji projektów informatycznych w postaci: wynajmu programistów na dni lub godziny realizacji projektów w całości lub etapami zgodnie z zamówieniem klienta (w oparciu o specyfikację projektową i harmonogram realizacji) wykonywania projektów systemów informatycznych w oparciu o pomysły klientów (tworzymy dokumentację, makiety graficzne, dokonujemy analiz) wykonywania stron internetowych w oparciu o najpopularniejsze systemu zarządzania treścią i ich pluginy Korzystamy z technologii takich jak: JQUERY, PHP, .NET, ASP, C#, MSSQL i MySQL w oparciu o frameworki ZEND 1/2, Symfony 2 oraz MVC 4/5, Windows Communication Services, Windows Workflow Foundation. Współpracujemy z firmami takimi jak: Agencja Warszawa, CS Group Polska, The Digitals, Freshmail, OneStep Software, MK Group, Open Horizon, Praxis Invent, Result Media, Shortcake Interactive, Silk Software House, Sport Medica, SuperHost, Techxellence. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami proszę o kontakt. Serdecznie pozdrawiam, Magdalena Gołąb Właściciel http://www.gotoma.pl

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

13 lutego 2017

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukdołączył do nas
  • Paweł Muzykajest z nami
  • Firasdziękujemy za podpisanie
  • Joanna Liswłaśnie dołączył
  • Marcin Żurowiczwłaśnie podpisał Manifest
  • Bartłomiej Kudełkawitamy na pokładzie
  • Kashif Naeemdołączył do nas
  • Piotr Poddębniakjest z nami

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się