You make what you measure

Doskonale wiemy ile pracy i wysiłku kosztuje prowadzenie lokalu gastronomicznego.

Jednym z podstawowych obowiązków menedżera jest dbanie o stan magazynowy lokalu. Systematyczna kontrola poprzez inwentaryzowanie to czynność prosta, lecz bardzo czasochłonna i wymagająca dokładności.

Dzięki STKTK kontrola stanów magazynowych staje się szybka i łatwa.

Najważniejszy zasób każdego człowieka to czas. Ograniczony, zawsze w deficycie i teoretycznie niemożliwy do nabycia. Teoretycznie. Ile jesteśmy gotowi zapłacić za dodatkowy zasób czasu ? Platforma STKTK oferuje dodatkowy czas wolny za 59 euro miesięcznie.

Jak to możliwe ? Innowacyjne technologie znacznie ułatwiają prowadzenie przedsiębiorstwa. Korzystając z naszego systemu będziesz mógł zinwentaryzować swój bar, zlecać zadania pracownikom, monitorować postęp prac oraz prowadzić cyfrowy zapis dokumentacji magazynowej.

Nasza platforma zbudowana jest na czterech filarach: aplikacji mobilnej i webowej, chmurowej bazie danych oraz elektronicznej, bezprzewodowej wadze z modułem bluetooth. Dzięki takiemu rozwiązaniu korzystanie z systemu jest możliwe zawsze i wszędzie. Od dziś możesz pracować z najwyższą efektywnością, niezależnie gdzie jesteś, w domu, w kawiarni czy w podróży.

Podstawową funkcją systemu jest szybki i dokładny pomiar wagi zawartości butelki, który dokonywany jest przez aplikację mobilną sparowaną z wagą elektroniczną. Wszelkie czynności zarządcze takie jak analiza danych, zarządzanie pracownikami, generowanie dokumentów i raportów realizowane są w aplikacji webowej.

STKTK jest pierwszym, na rynku gastronomicznym, tak kompletnym rozwiązaniem. Połączenie systemu inwentaryzującego z elementami ERP pozwoli Tobie uniezależnić się od usług zewnętrznych przy zachowaniu profesjonalnej dokładności pomiarów.

Zespół

Inwestorzy

500 000 - 1 000 000 zł
Pre-seed

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucwłaśnie dołączył
  • Anna Rechitskaiadołączył do nas
  • Mateusz Sobczukwitamy na pokładzie
  • Paweł Muzykadziękujemy za podpisanie
  • Firasjest z nami
  • Joanna Liswłaśnie podpisał Manifest
  • Marcin Żurowiczwłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Kudełkadołączył do nas

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się