straal

fintech

Kompletny pakiet narzędzi płatniczych

Jesteśmy globalnym dostawcą rozwiązań płatniczych, optymalizacyjnych i ochronnych, stworzonych specjalnie z myślą o innowacyjnym biznesie.
Dzięki naszym produktom, przyjmowanie płatności we wszystkich kanałach staje się łatwe, bezpieczne i opłacalne jak nigdy dotąd.

System Straal umożliwia akceptację kart płatniczych wszystkich wiodących organizacji, przyjmowanie przelewów SEPA, przelewów ekspresowych pay-by-link, a także płatności dokonywanych za pomocą BLIK.

Straal to więcej niż rozwiązanie płatnicze - to inteligentna platforma optymalizacyjna. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji, system automatycznie dba o to, by każda transakcja była realizowana w sposób zapewniający największą szansę jej powodzenia.

W przypadku płatności subskrypcyjnych, Straal maksymalizuje ściągalność należności, obciążając karty płatników w terminach zapewniających najwyższe prawdopodobieństwo ich wypłacalności.

Straal został założony w 2015 roku przez grupę doświadczonych programistów, specjalistów bezpieczeństwa oraz kadry kierowniczej z branży e-commerce. Naszą misją jest całościowe zaspokajanie potrzeb nowoczesnego biznesu w zakresie akceptacji płatności, niezależnie od jego zasięgu operacyjnego, zróżnicowania grup docelowych czy dynamiki rozwoju.

Zespół