StrefaWalut.pl

katalogowanie

Porównywarka kantorów internetowych StrefaWalut.pl

U nas znajdziesz najkorzystniejsze oferty na rynku i porównasz je ze sobą. Dowiedz się ile możesz zaoszczędzić na wymianie waluty i zapoznaj się z działalnością e-kantorów!

StrefaWalut to porównywarka kantorów walutowych, która na bieżąco aktualizuje oferty ze wszystkich wiodących kantorów internetowych w Polsce. Tym samym nasza strona pozwala zaoszczędzić czas na wyszukiwaniu najkorzystniejszej oferty kupna lub sprzedaży waluty. Strona jest intuicyjna w obsłudze, a oferty poszczególnych kantorów uporządkowane - można je sortować. StrefaWalut umożliwia porównanie poszczególnych kantorów pod kątem m.in. aktualnych kursów walut, opłat związanych z przelewem, oferty zlecenia stałego spłat rat kredytowych, oferty kart walutowych (kart płatniczych prepaid, które umożliwiają płatność za granicą), możliwości negocjacji kursu, wielkości kapitału zakładowego czy lokalizacji kantoru. Udostępniamy również forum i system komentarzy, na którym każdy może się wypowiedzieć lub oddać swój głos.

Inwestorzy

Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Viktoriia Lavrynenkodołączył do nas
  • Aysun Demirdöğenwłaśnie dołączył
  • Andrzej Jędrzejowskiwitamy na pokładzie
  • Krzysiekjest z nami
  • Marek Paluchwłaśnie podpisał Manifest
  • Dawid Kocembadziękujemy za podpisanie
  • Patrycja Serafindołączył do nas
  • Randywłaśnie dołączył

4115 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się