SUPERHOT

gry

Time moves only when you move

SUPERHOT jest Polskim, światowej klasy studiem gamedev. Gry wyprodukowane i wydane przez studio są rozpoznawane i nagradzane na całym świecie, a ich sprzedaż zbliża się do 10 milionów dolarów w rok od premiery pierwszego tytułu.

SUPERHOT jest studiem gamedev powstałym dwa lata temu na bazie internetowego sukcesu prototypowej gry komputerowej o tej samej nazwie. Oryginalny prototyp SUPERHOT powstał w ramach 7-dniowego konkursu tworzenia gier komputerowych. Dzięki unikatowemu pomysłowi błyskawicznie zyskał globalny rozgłos i zdobył ponad 8 milionów graczy na całym świecie. W oparciu o sukces prototypu, zespół przeprowadził największą skuteczną kampanię crowdfundingową w Polsce. Za pośrednictwem portalu Kickstarter na przygotowanie pełnej wersji gry zebranu ponad 250 tys. dolarów, które zespół w krótkim czasie potroił i przystąpił do pracy.

W lutym 2016 roku pełna wersja gry komputerowej SUPERHOT ujrzała światło dzienne. W miesiąc po premierze blisko 40 milionów graczy na całym świecie grało w SUPERHOT lub oglądało filmiki największych światowych youtuberów grających w SUPERHOT. Rok później, wyniki sprzedaży zbliżają się do 10 milionów dolarów, SUPERHOT jest rozpoznawany przez graczy na całym świecie, a spółka pracuje nad wejściem na nowe platformy oraz do Japonii i Chin.

W grudniu 2016 zespół wydał również wersję gry na system wirtualnej rzeczywistości Oculus Touch. SUPERHOT VR natychmiast stał się jednym z najlepiej sprzedających i najwyżej ocenianych się tytułów VR na świecie. Został błyskawicznie nominowany do wszystkich światowej rangi nagród dla gier VR, a wyniki sprzedaży dobitnie potwierdziły światową klasę studia SUPERHOT.

W roku 2017 zespół pracuje nad kolejnymi tytułami i produktami pod parasolem SUPERHOT, a korzystając z zewnętrznego finansowania planuje utrzymać błyskawiczne tempo wzrostu i ucementować swoją pozycję jako jedno z najbardziej rozpoznawalnych światowo studiów gamedev w Polsce.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucwłaśnie dołączył
  • Anna Rechitskaiadziękujemy za podpisanie
  • Mateusz Sobczukdołączył do nas
  • Paweł Muzykawłaśnie podpisał Manifest
  • Firasjest z nami
  • Joanna Liswitamy na pokładzie
  • Marcin Żurowiczwłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Kudełkadziękujemy za podpisanie

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się