Surge Cloud

internet rzeczy

Innowacyjne rozwiązania dla handlu stacjonarnego - Inteligentne sklepy

Surge Cloud, to firma doradcza, świadcząca usługi mające na celu optymalizację kosztów sprzedaży przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Działa w obszarze Cyfrowej Transformacji i Handlometrii. Prowadzi strategiczną współpracę między innymi z grupą Orange z którą realizuje obecnie 4 projekty wdrożeniowe. Jej klientami są wiodący producenci FMCG, Fashion i Automotive. Na rynku w obecnej formie działa od Stycznia 2017 roku.

Surge Cloud wykorzystuje autorskie technologie bazujące na Internecie Rzeczy i algorytmach uczenia maszynowego. Świadczy w oparciu o nie usługi automatycznego monitorowania zachowań klientów, zainteresowania ekspozycją, stanu zatowarowania, czy wydajności i efektywności personelu, a także lokalizowania zasobów. Pozyskane za ich pomocą dane pozwalają na obniżanie kosztów utrzymania ekspozycji, magazynowania towarów, a także logistyki.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Cichońwłaśnie podpisał Manifest
  • Tomasz Cichońwłaśnie dołączył
  • Wojciech Dąbrowskijest z nami
  • Jacekwitamy na pokładzie
  • Andrzejdołączył do nas
  • adadadziękujemy za podpisanie
  • Anna Grzonkawłaśnie podpisał Manifest
  • Stefan Batorywłaśnie dołączył

3591 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się