swipx łączy firmy poszukujące oprogramowania z jego producentami

międzynarodowa wyszukiwarka oprogramowania dla biznesu

swipx jest niezależną Europejską platformą, ułatwiającą kontakt między firmami poszukującymi właściwego oprogramowania, a jego producentami. Platforma ta ułatwia proces poszukiwania najlepszego rozwiązania informatycznego umożliwiając użytkownikom wyszukanie, porównanie oraz wybór oprogramowania spełniającego ich warunki.
Dla firm tworzących oprogramowanie komputerowe, jest dodatkowym kanałem marketingowym pozwalającym na zwiększenie ruchu na ich stronie internetowej oraz ogólne polepszenie wyników marketingowych.

swipx jest w 100% neutralny. Wyniki wyszukiwania związane są tylko i wyłącznie z najlepszym dopasowaniem między użytkownikiem, a oprogramowaniem.

Platforma jest darmowa dla obu stron, jednak dla sprzedawców oprogramowania swipx posiada również płatną subskrypcję rozszerzoną. Subskrypcja ta pozwala m.in. na umieszczenie większej ilości informacji, linków do innych rozwiązań firmy, dodawanie materiałów multimedialnych oraz dostęp do analizy ruchu na stronie.

Strona dostępna jest w języku angielskim, niemieckim i duńskim.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Jakub

8 czerwca 2017 o 15:47

Jeżeli mam pomysł na biznes / oprogramowanie to również mogę się do Was zwrócić z zapytaniem? Pozdrawiam, Jakub Wypych

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

8 czerwca 2017

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Miguel Angelwłaśnie dołączył
  • Agnieszka Machalajest z nami
  • Katarzyna Koszewskadziękujemy za podpisanie
  • tomasz suchanwitamy na pokładzie
  • Zaklina Hopwłaśnie podpisał Manifest
  • Tomasz Falkowskidołączył do nas
  • Mi Madziawłaśnie dołączył
  • Sylwia Michalczukjest z nami

3518 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się