Sybilla Technologies

research / usługi informacyjne

Zostań odkrywcą i zanurz się we Wszechświecie.

Tworzymy rozwiązania dla zrobotyzowanych teleskopów oraz sieci zrobotyzowanych teleskopów astronomicznych. Nasze produkty pozwalają obserwować gwiazdy, poszukiwać planetoidy oraz monitorować satelity Ziemi.

Sybilla Technologies jest firmą, która skupia swoje działania na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań dla zrobotyzowanych teleskopów oraz sieci zrobotyzowanych teleskopów. Do chwili obecnej przygotowaliśmy i wdrożyliśmy 8 w pełni zrobotyzowanych optycznych teleskopów na 4 kontynentach pracujących w ramach sieci pod nadzorem oprogramowania ABOT – Astronomical Robot. Wartością, którą oferujemy jest precyzyjna analiza danych z teleskopów rozpoczynając od projektów naukowych poszukujących egzoplanet, przez obserwację i analizę asteroid po monitorowanie satelitów Ziemi w celu ich zabezpieczenia. Skupiając się na stawianych przed nami wymaganiach, pracując ściśle z producentami sprzętu astronomicznego oraz bezustannie rozwijając swoje w ramach Europejskiej Agencji Kosmicznej tworzymy rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb projektowych. Nasi klienci, a w tym niemiecki Instytut Maxa Planck’a, brytyjskie Open University, projekty MeerLICHT i BlackGEM wybrały rozwiązania Sybilla Technologies ze względu na nasze doświadczenie, bezpieczną i nieprzerwaną pracę teleskopów, ciągłe wsparcie oraz dostosowywanie się do ambitnych celów, które stawiają przed kolejne projekty.

Zespół

Inwestorzy

Nie szukamy inwestorów

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Aysun Demirdöğendziękujemy za podpisanie
  • Andrzej Jędrzejowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Krzysiekwłaśnie dołączył
  • Marek Paluchjest z nami
  • Dawid Kocembadołączył do nas
  • Patrycja Serafinwitamy na pokładzie
  • Randydziękujemy za podpisanie
  • Anna Wieluńskawłaśnie podpisał Manifest

4115 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się