wydarzenia, konferencje, ankiety, sondaże, komentarze tekstowe

Tap To Speak to narzędzie, dzięki któremu widownia może komunikować się w czasie rzeczywistym z prowadzącym prelekcję lub warsztat. Zamienia każdy z telefonów, na sali, w mikrofon, umożliwiając komunikację dźwiękową, tekstową, ale także przeprowadzanie ankiet, czy sondaży. Pozwala to na wzrost zaangażowania widowni i prelekcje lepsze niż kiedykolwiek.

Tap To Speak to narzędzie, dzięki któremu widownia może komunikować się w czasie rzeczywistym z prowadzącym prelekcję, warsztat, w zasadzie każde dowolne wydarzenie. Oprócz komunikacji głosowej dajemy użytkownikom także możliwość przeprowadzania ankiet, głosowań, oraz komunikację w formie tekstowej.
Właściciel eventu ma możliwość zarządzania swoimi sponsorami, których może w prosty sposób promować z głównym ekranie wydarzenia oraz na telefonach swoich odbiorców.
Narzędzie jest proste w użyciu, bo wystarczy nam laptop, który z jednej strony podpinamy do systemu nagłośnienia, a z drugiej do rzutnika, albo możemy podpiąć dwa różne urządzenia, wszystko zależy od fantazji.
Mamy możliwość zarządzania kolejką użytkowników, oraz tym co się dzieje i pokazuje na naszym głównym ekranie. Dodatkowo wprowadziliśmy także detekcję ruchów, dzięki czemu stopowanie możliwości zadawanie pytań, lub przechodzenie między kolejnymi użytkownikami możemy wykonać za pomocą rozpoznawania ruchów przed ekranem monitora.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Dan Abitboldziękujemy za podpisanie
  • Aya Eshdatdołączył do nas
  • Anna Penderwłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Kruczykwitamy na pokładzie
  • Justyna Saganwłaśnie dołączył
  • Daniel Grabskijest z nami
  • Gabriel Wołosewiczdziękujemy za podpisanie
  • Michał Haneckidołączył do nas

3844 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się