ASR, TTS, biometria głosowa, wirtualna rzeczywistość

Techmo jest rozwijającą się spółką. Zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań z zakresu technologii mowy. Świadczymy usługi dla sektora IT z uwzględnieniem przetwarzania mowy i języka naturalnego, rozpoznawania mowy i mówców, systemów dialogowych, programowania. Oferujemy aplikacje dla firm i instytucji. Spółkę tworzą wykwalifikowani specjaliści z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Chcemy, aby sterowanie głosowe urządzeniami stało się bardziej naturalne...

Zapraszamy na naszą stronę techmo.pl lub do kontaktu emailem techmo@techmo.pl

Spółka Techmo powstała w 2013 roku. Jest spin-offem Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie z 80% kapitału pokrytego przez osoby fizyczne będące pracownikami naukowymi AGH, a 20% przez spółkę celową INNOAGH.

Techmo zajmuje się głównie wdrażaniem technologii opracowanych przez Zespół Przetwarzania Sygnałów AGH z zakresu technologii mowy. Świadczymy także wszelkie inne usługi w zakresie sektora IT ze szczególnym uwzględnieniem rozpoznawania mowy, rozpoznawania mówców, systemów dialogowych, programowania, opracowywania publikacji, czasopism i książek.

Nieustannie rozwijamy system rozpoznawania mowy polskiej Sarmata, który może służyć obniżeniu kosztów obsługi klientów lub sterowaniu głosowemu urządzeniami. Nasz system identyfikacji i weryfikacji mówców Voice Color pozwala między innymi na automatyczne opisywanie tożsamości osób przemawiających na konferencjach lub obradach. Co więcej, zwiększa bezpieczeństwo dostępu przez linię telefoniczną za pomocą głosowej weryfikacji tożsamości.

Nasze aplikacje pomagają zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty, zwiększając jednocześnie komfort pracy.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Jeznachdziękujemy za podpisanie
  • izabela klejnawłaśnie podpisał Manifest
  • Jakub Kornilakjest z nami
  • Agnieszka Cachrowitamy na pokładzie
  • Marcin Słowińskidołączył do nas
  • Dominik Leszczyńskiwłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Dwornikdziękujemy za podpisanie
  • Kaitlyn Dufendachwłaśnie podpisał Manifest

3243 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.



Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się