ASR, TTS, biometria głosowa, wirtualna rzeczywistość

Głównym obszarem działalności Techmo jest wdrażanie biznesowych rozwiązań z zakresu technologii mowy i komputerowego przetwarzania języka naturalnego. Jesteśmy na rynku od 2013 roku.

Techmo ASR
ASR (Automatic Speech Recognition) to technologia rozwijana na świecie od kilkudziesięciu lat, głównie dla języka angielskiego. Techmo ASR to system automatycznego rozpoznawania mowy polskiej. Wykorzystywany jest jako interfejs głosowy do obsługi aplikacji lub zarządzania ruchem telefonicznym (Call Steering). Może pełnić funkcję wyszukiwarki akustycznej oraz głosowego notatnika. Oparty na najnowszych osiągnięciach technologicznych – głębokie sieci neuronowe (ang. deep learning) – jest w pełni adaptowalny także dla innych języków.

system TRYBUN
Techmo oferuje wysokiej jakości narzędzie TTS (ang. Text-to-Speech) do syntezy mowy polskiej. TRYBUN to wydajny i precyzyjny program do zamiany tekstu w mowę. Zastosowane technologie gwarantują wysoką dokładność, naturalność i wydajność syntezy. System jest łatwo adaptowalny dla pełnej palety naturalnych, nowych i indywidualnie dobieranych głosów.

system SEZAM
SEZAM to rozwiązanie pozwalające na identyfikację mówcy połączone z możliwością jego weryfikacji i autoryzacji. Podnosi poziom, zwiększa wygodę i jakość obsługi. Działanie systemu jest niezależne od intonacji lub czasowej zmiany barwy głosu, wynikającej z czynników niezależnych (chrypka, temperatura otoczenia etc.). Wystarcza dowolna próbka głosu o długości minimum 1600 milisekund. Dla nagrań powyżej 5 sekund pozwala wykonywać różne zadania związane z mapowaniem mówców.

System SoundToolKit
SoundToolKit to opracowane przez Techmo innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia realistyczną symulację zachowania dowolnych dźwięków w środowisku 3D. W symulacji brane są pod uwagę takie elementy jak rozkład budynku, materiał, kubatura, ruch źródła dźwięku czy pozycja słuchacza. Symulacja realizowana jest na bieżąco, uwzględniając dynamicznie zmieniające się warunki otoczenia. System dedykowany jest dla rynku gier wideo, jako narzędzie ułatwiające i przyspieszające pracę deweloperów.

Techmo powstało jako spin-off we współpracy z AGH w Krakowie. Nasz zespół w dużej części składa się z naukowców i specjalistów IT, którzy łączą pasję badawczą z jej praktycznym zastosowaniem w różnych dziedzinach życia. Jesteśmy specjalistami w zakresie analizy dźwięku i mowy, ale też pasjonatami nowoczesnych technologii wykorzystywanych w grach komputerowych. Mimo akademickiego rodowodu dobrze rozumiemy potrzeby nowoczesnego biznesu. Światem rządzi zmiana. Biznes, aby nadążyć za zmieniającą się rzeczywistością, musi otrzymywać rozwiązania wyprzedzające swoją epokę. Takie właśnie rozwiązania dostarcza Techmo. Techmo współpracuje z szeregiem instytucji i organizacji pozarządowych, będąc uczestnikiem publicznej debaty nad nowymi wyzwaniami związanymi z mową i jej cyfryzacją. Są to między innymi: Ministerstwo Obrony Narodowej, Instytut Kościuszki, Ministerstwo Cyfryzacji, Hokkaido University, University of Kent, Pacific Voice and Speech Foundation, Fundacja Siódmy Zmysł.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Grzegorz

22 września 2016 o 11:52

Jaki jest kontakt do techmo ? Na stronie techmo.pl nie ma emaila ani telefonu …..

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

22 września 2016

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Agnieszka Żukowskadziękujemy za podpisanie
  • Piotr Staneradołączył do nas
  • Man Leejest z nami
  • Iana Kaskowłaśnie dołączył
  • Kamila Michockawłaśnie podpisał Manifest
  • Silvia Fierrowitamy na pokładzie
  • JAE-IL KIMdziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Wyciskdołączył do nas

4526 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się