telecube-pl

telekomunikacja

TeleCube.pl to wirtualna centrala telefoniczna, w cenie od 29 zł netto / mc oraz szereg innych usług telekomunikacyjnych dla firm

TeleCube.pl to propozycja dla Firm, które szukają dobrych, konkurencyjnych cenowo rozwiązań telekomunikacyjnych, opartych o technologię VoIP, supportowanych przez doświadczony oraz elastycznie (i oczywiście też przyjaźnie :)) nastawiony do Klienta zespół specjalistów.

Nasza oferta jest skalowalna i przez to dostępna dla mikrofirmy jak również korporacji oraz kilkunastoosobowego call center.

Oferta telecube.pl to przede wszystkim wirtualna centrala telefoniczna, w którą można się zaopatrzyć już za 29 zł netto / miesiąc (zawiera wszystkie podstawowe funkcje centrali jak fax przez internet, kolejkowanie, ivr, warunki czasowe, przekierowanie rozmów na komórki czy pocztę głosową oraz w kolejnym pakiecie za 49 zł netto / mc - nielimitowane nagrywanie rozmów), oprócz tego możemy zaproponować m.in. zagraniczne numery telefoniczne, sip trunk, gsm hosting oraz pakiet Mini VoIP (numer telefoniczny + numer faxowy za 9 zł netto / miesiąc).

Użytkownikom przekazujemy bardzo intuicyjny, prosty w obsłudze ale zawierający wiele przydatnych opcji (np. rozbudowane statystyki kolejek, billing połączeń czy graficzne narzędzie do samodzielnego budowania schematu centrali telefonicznej) panel, z którego można korzystać przy użyciu przeglądarki www.

TeleCube.pl można zintegrować z dowolnym systemem CRM (jeśli pozwolą na to warunki techniczne obu dostawców), co stanowić będzie bardzo dobrą propozycję dla działów handlowych oraz firm z branży call center.

Obsługujemy Klientów polskich oraz zagranicznych, mamy ich w ofercie już kilkaset i ta liczba rośnie bardzo szybko.

Finansujemy się z własnych środków, raczej nie poszukujemy inwestora, ale...nigdy nie mów nigdy :)

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukdołączył do nas
  • Paweł Muzykawłaśnie podpisał Manifest
  • Firaswitamy na pokładzie
  • Joanna Liswłaśnie dołączył
  • Marcin Żurowiczdziękujemy za podpisanie
  • Bartłomiej Kudełkajest z nami
  • Kashif Naeemdołączył do nas
  • Piotr Poddębniakwłaśnie podpisał Manifest

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się