telecube-pl

telekomunikacja

TeleCube.pl to wirtualna centrala telefoniczna, w cenie od 29 zł netto / mc oraz szereg innych usług telekomunikacyjnych dla firm

TeleCube.pl to propozycja dla Firm, które szukają dobrych, konkurencyjnych cenowo rozwiązań telekomunikacyjnych, opartych o technologię VoIP, supportowanych przez doświadczony oraz elastycznie (i oczywiście też przyjaźnie :)) nastawiony do Klienta zespół specjalistów.

Nasza oferta jest skalowalna i przez to dostępna dla mikrofirmy jak również korporacji oraz kilkunastoosobowego call center.

Oferta telecube.pl to przede wszystkim wirtualna centrala telefoniczna, w którą można się zaopatrzyć już za 29 zł netto / miesiąc (zawiera wszystkie podstawowe funkcje centrali jak fax przez internet, kolejkowanie, ivr, warunki czasowe, przekierowanie rozmów na komórki czy pocztę głosową oraz w kolejnym pakiecie za 49 zł netto / mc - nielimitowane nagrywanie rozmów), oprócz tego możemy zaproponować m.in. zagraniczne numery telefoniczne, sip trunk, gsm hosting oraz pakiet Mini VoIP (numer telefoniczny + numer faxowy za 9 zł netto / miesiąc).

Użytkownikom przekazujemy bardzo intuicyjny, prosty w obsłudze ale zawierający wiele przydatnych opcji (np. rozbudowane statystyki kolejek, billing połączeń czy graficzne narzędzie do samodzielnego budowania schematu centrali telefonicznej) panel, z którego można korzystać przy użyciu przeglądarki www.

TeleCube.pl można zintegrować z dowolnym systemem CRM (jeśli pozwolą na to warunki techniczne obu dostawców), co stanowić będzie bardzo dobrą propozycję dla działów handlowych oraz firm z branży call center.

Obsługujemy Klientów polskich oraz zagranicznych, mamy ich w ofercie już kilkaset i ta liczba rośnie bardzo szybko.

Finansujemy się z własnych środków, raczej nie poszukujemy inwestora, ale...nigdy nie mów nigdy :)

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej