telemedycyna teleweterynaria

TellVet jest pierwszym na świecie zintegrowanym systemem Telemedycyny Weterynaryjnej, który opiera się na nowoczesnej technologii takiej jak telefonia komórkowa, Internet oraz chmura internetowa. Nasz system zapewnia lecznicom bezpośredni dostęp do wiodących specjalistów z różnych dziedzin medycyny weterynaryjnej poprzez:
• Aplikację mobilną na systemy Android, Windows i iOS,
• Serwis internetowy www.tellvet.net
• Klinika XP – najpopularniejszy program w polskich lecznicach weterynaryjnych

System oferuje wsparcie ponad 50 ekspertów reprezentujących niemal wszystkie gatunki zwierząt takich jak psy i koty, zwierzęta egzotyczne, dzikie zwierzęta czy zwierzęta gospodarskie. TellVet wspomaga lekarzy weterynarii w dokonywaniu prawidłowej diagnozy oraz wybraniu odpowiedniego sposobu leczenia. Pomaga uniknąć ewentualnych błędów lekarskich. Skraca czas leczenia i zwiększa jego efektywność bez konieczności odsyłania pacjenta na konsultacje w odległe miejsca. System TellVet umożliwia lekarzom weterynarii konsultacje trudnych przypadków klinicznych i zapewnia szybką, profesjonalną i skuteczną pomoc zwierzęcym pacjentom, w atrakcyjnej i prostej formie.
Jednym z kluczowych elementów systemu TellVet jest aplikacja mobilna. Za pomocą aplikacji TellVet użytkownik może robić za pomocą swojego telefonu zdjęcia materiałów diagnostycznych (np. zmian skórnych, wyników badań laboratoryjnych, wyników EKG) nagrywać filmy (np. zachowania zwierzęcia, sekwencji USG) oraz przesyłać materiały z opisem do wybranego eksperta z Centrum Telemedycyny Weterynaryjnej. TellVet jest użytecznym narzędziem dla każdego lekarza weterynarii. Jest zintegrowany z programem Klinika XP, który jest najpopularniejszą aplikacją w Polskich lecznicach weterynaryjnych. Zdjęcia i filmy nagrane za pomocą systemu TellVet mogą być przesyłane do programu Klinika XP i dołączane do historii choroby, bądź mogą być wysłane do konsultacji z wybranym specjalistą. Powodzenie każdej konsultacji jest zdeterminowane przez ilość informacji dotyczących pacjenta przesłanych specjaliście. TellVet znacznie ułatwia przesyłanie nawet bardzo obszernej historii choroby prosto z programu Klinika XP uzupełnionych o zdjęcia i filmy zrobione za pomocą naszej aplikacji mobilnej. Specjaliści TellVet mają dostęp do przesłanych zleceń z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu na bazie technologii chmury internetowej. Materiałami, które są najczęściej przekazywane do konsultacji ekspertów są m.in. RTG, MRI, CT, EKG, wyniki badań laboratoryjnych, zdjęcia zmian skórnych, zdjęcia sekcyjne oraz opisy trudnych i nietypowych przypadków klinicznych.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Maciej Dudekwłaśnie dołączył
  • Mariusz Gerałtowskidołączył do nas
  • Aleksandra Liszkadziękujemy za podpisanie
  • tomaszjest z nami
  • Peter Hedgeswitamy na pokładzie
  • Artur Banachwłaśnie podpisał Manifest
  • Justyna Kucharska-Minickawłaśnie dołączył
  • Jan Kruczynskidołączył do nas

4047 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się