Terra Run

edukacja

Gry miejskie i terenowe w nowej odsłonie

TerraRun jest aplikacją mobilną i całym ekosystemem, dzięki któremu zagramy we wcześniej przygotowaną grę terenową, w miejscu, gdzie jesteśmy lub gdzie zamierzamy pojechać. Jest też platformą do łatwego projektowania takich gier, zapraszania uczestników, podglądu wyników i rywalizacji w grupach.

Jest ideą pogodzenia dwóch światów. Pierwszym z nich jest ten tradycyjny, odczuwalny i rzeczywisty – kiedy jesteśmy na świeżym powietrzu, spacerując, biegając, jeżdżąc na rowerze czy nawet pływając żaglówką lub kajakiem. Towarzyszy temu często jakaś przygoda, poznawanie nowych rzeczy, wspólnie spędzony czas z rodziną, znajomymi i dobra zabawa.

Drugi świat tworzą wszechobecna technologia oraz pokolenia mobilne, nierozstające się ze swoimi smarfonami i dostępem do Internetu, często potrzebujące dodatkowego bodźca, by aktywnie korzystać z dobrodziejstw tego pierwszego świata.

Idea łącząca te dwa, konkurujące ze sobą obecnie światy była impulsem, który sprawił, że TerraRun powstało i działa. Aplikacja ma być miejscem łączącym technologię, szczególnie mobilność i nowe oczekiwania, z przestrzenią, przyrodą, rywalizacją i zabawą, a przede wszystkim ciekawością świata.

Chcielibyśmy, by ludzie aktywnie poznawali miejsca, w których przebywają. Niewiele osób ma czas na studiowanie i zapamiętywanie przewodników, docieranie do ciekawostek i historii danego miejsca. My to podajemy na tacy, proponując nowoczesne narzędzie, w którym jest miejsce na sprawdzenie swojej wiedzy, rywalizację z czasem czy zabawę w grupach.

Udało nam się też potwierdzić, że pokolenie mobilne potrzebuje dodatkowych czynników wspierających kiedyś tak „zwyczajne aktywności” jak spacer, wycieczkę z rodzicami czy ze znajomymi. Danie mu tych możliwości, z dodatkowymi elementami grywalizacji, czyli zdobywaniem punktów i rywalizacją, okazało się strzałem w dziesiątkę w wielu sytuacjach, w których wiało nudą.

Odbiorcą projektu jest każdy, kto porusza się w terenie. Bez znaczenia, czy jedzie na rowerze, idzie na spacer z rodziną, biega po mieście ze znajomymi czy pływa żaglówką po Mazurach. Jeśli przy okazji tego przemieszczania się chce zrobić coś fajnego, ekscytującego, a ponadto poznać historię, tajemnice i ciekawostki otaczającego świata, to TerraRun jest właśnie dla niego.

TerraRun to oczywiście również platforma i narzędzie do szybkiego tworzenia dowolnych gier terenowych w dowolnym miejscu na świecie – możliwości rozwoju i współpracy z firmami czy organizacjami lokalnymi jest bardzo wiele. Przygotowanie gry można zamówić, możliwe będzie także wykupienie dostępu do części projektowania gier i samodzielne tworzenie unikatowej zawartości.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • patmulaudziękujemy za podpisanie
  • Maciej Ruszczyńskijest z nami
  • Paweł Bułgarynwitamy na pokładzie
  • marcinwłaśnie podpisał Manifest
  • marcinwłaśnie dołączył
  • Tomasz Banasiakdołączył do nas
  • Tomasz Banasiakdziękujemy za podpisanie
  • Kamil Gołąbjest z nami

3356 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się