TherVira

biotechnologia

We create therapies against viral infections

Celem TherVira jest opracowanie nowatorskiego, uniwersalnego leku przeciwgrypowego, którego działanie umożliwi wyleczenie pacjenta na każdym etapie rozwoju choroby. Nowy typ leku będzie działał na wszystkie szczepy wirusa, co umożliwi eliminację problemu lekooporności.
Dzięki autorskiemu modelowi komputerowemu opracowane zostały związki chemiczne, które pozwalają na zablokowanie rozwoju i namnażania wirusa w komórce, bez negatywnego wpływu na jej funkcjonowanie. Działanie związków zostało potwierdzone badaniami na liniach komórkowych oraz zweryfikowane przez laboratorium Uniwersytetu Gdańskiego.
Celem start-upu TherVira jest rozwój autorskiej technologii i komercjalizacja opracowanych związków chemicznych. Możliwe będzie również dalsze wykorzystanie metodyki dla opracowania skutecznych leków antywirusowych przeciwko takim wirusom takim jak np. Zika czy Ebola.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Bartlomiej Gabryśwłaśnie podpisał Manifest
  • Kamila Czajawitamy na pokładzie
  • Marcin Bednarzwłaśnie dołączył
  • Rafał Pawlusdziękujemy za podpisanie
  • Julia Szyndzielorzjest z nami
  • Zbigniew Lenarcikdołączył do nas
  • N awłaśnie podpisał Manifest
  • Eveline Foubertwitamy na pokładzie

2568 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się