timecamp

współpraca

Narzędzie do time trackingu i project managementu, który Twój zespół pokocha natychmiast!

Jesteśmy firmą z Wrocławia tworzącą TimeCamp, zaawansowane narzędzie do time trackingu i project managementu. Pomagamy innym przedsiębiorstwom lepiej zarządzać czasem pracowników i efektywnością ich pracy.
TimeCamp jest zaawansowanym narzędziem do time trackingu i project managementu wykorzystywanym na całym świecie przez firmy działające w wielu różnych branżach. Wyposażony jest w wiele funkcji, szczególnie przydatnych przedsiębiorstwom wykorzystującym godzinowe wyliczanie stawek pracowników oraz klientów: raportowanie, wystawianie rachunków, a także określanie czasu i budżetu dla każdego realizowanego projektu. TimeCamp jest dostępny dla wszystkich najbardziej popularnych platform: Windows, Mac, Linux, iOS i Android.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Jeznachdziękujemy za podpisanie
  • izabela klejnajest z nami
  • Jakub Kornilakwłaśnie dołączył
  • Agnieszka Cachrodołączył do nas
  • Marcin Słowińskiwitamy na pokładzie
  • Dominik Leszczyńskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Bartłomiej Dwornikdziękujemy za podpisanie
  • Kaitlyn Dufendachjest z nami

3243 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się