Easily communicate your 🌴 🍹 days off

Urlop - to przyjemna sprawa! Zwykle zanim Twoi pracownicy zaczną się cieszyć wakacjami, muszą przebrnąć przez formalności przy zgłaszaniu urlopów i pogodzić terminy z grafikiem pozostałych osób w projektach, przez co łatwo o bałagan.
Rozwiązaniem jest używanie jednej aplikacji, w której szybko zgłosisz urlop, nieobecność, chorobę, czy pracę zdalną. Jeśli takie wiadomości na temat godzin pracy lub nieobecności często giną w komunikacji w Twojej firmie - timeION jest dla Ciebie.

Aplikacja timeION eliminuje wszystkie problemy komunikacyjne, których nie mogły skutecznie rozwiązać inne narzędzia. Możesz łatwo sprawdzić dostępność dowolnej osoby w zespole na przestrzeni najbliższych dni, tygodni lub miesięcy. Czytelne, proste i wysyłane we właściwym czasie powiadomienia sprawiają, że zbędne maile znikną w mgnieniu oka. Dzięki przyjaznemu interfejsowi Twoi nowi pracownicy błyskawicznie wdrażają się w korzystanie z aplikacji. Włącz timeION i przekonaj się, że porządku już nie trzeba pilnować, kiedy sami pracownicy robią to za Ciebie.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Eric Loughridgejest z nami
  • Aleksandra Michalskawłaśnie dołączył
  • Łukasz Jakubiakdziękujemy za podpisanie
  • Pawel Koswłaśnie podpisał Manifest
  • Cezary Jaronidołączył do nas
  • Agnieszka Drozdowskawitamy na pokładzie
  • Pulane Tomulczukjest z nami
  • Amandawłaśnie dołączył

4768 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się