#Newsocialmedia #Nofakenews #Together

Serwis społecznościowo-usługowy
Użytkownicy portalu wraz z firmami osiągają korzyści wynikające z bycia częścią community serwisu.

O projekcie Together - użytkowy portal społecznościowy.
Together w swojej ofercie zamierza posiadać 3 stricte produkty zależne od siebie:
1. Przeznaczony dla użytkowników no fake news obiektywny rozpoznawalny system przedstawienia informacji.
2. Dla użytkowników rabaty za transakcje bezgotówkowe (naliczanie punktów, tworzenie achivementów) możliwość natychmiastowego transferu oraz wypłaty środków.
3. Dla podmiotów gospodarczych nowa metoda utrzymania/pozyskania klienta, ważne marketingowe dane pomagające w przedstawieniu odpowiedniego produktu dla wybranego klienta.

Czemu uważam że Together może zostać unicornem.
1. Serwis ma pozyskać dużą liczbę użytkowników dzięki oferowanym rabatom, zweryfikowanej informacji stosując przyjazny, społecznie otwarty oraz przydatny wizerunek.
2. Together pozyskuje liczbę (x) firm, które w ciągu 10 minut mogą dołączyć do serwisu w zamian otrzymując nową formę promocji, pozyskania klienta oraz informacji marketingowych pozwalających przedstawić lepsze promocje dla osób, które więcej kupują.
3. W przyszłości serwis zamierza natychmiastowo wysyłać % podatku z transakcji na konto państwa.

Zależność:
Aby zdobyć użytkowników poza usługami serwisów społecznościowych oferujemy rabaty podczas transakcji bezgotówkowych oraz natychmiastowy dostęp do środków wraz z ich transferem, żeby otrzymać te rabaty oferujemy firmą pozyskanie oraz utrzymanie klienta, aby oferować nofake news/troll musimy posiadać aktywnych użytkowników.

Dostęp do salda i prawo:
Projekt jest zgodny z międzynarodowym prawem dotyczącym przepływu środków, międzynarodowym prawem z zakresu przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy oraz dyrektywą unii europejskiej PSD2.

Najbezpieczniejszy dostęp do salda.

Byłem wcześniej pracownikiem banku i zauważyłem jeden element, dzięki któremu powstał pomysł Together mianowicie - każdy bank udostępnia możliwość natychmiastowego przelewu, lecz liczy sobie za to prowizję, kwota w każdym Polskim banku wacha się od 3 do 13 złotych za przelew natychmiastowy (najczęściej 5 złotych).

Together może usprawnić ten proces jednocześnie pobierając około 10 do 30 groszy, które zostaną przekazane na utrzymanie serwisu (lub złotówka doliczona do wpłat, wtedy przelewy darmowe).

Mechanizm:
Nie tworząc krypto waluty, która wartość jest ustalana, lecz tworząc odpowiednik waluty mający taki sam kurs jak waluta w rzeczywistości posiadająca swoje pokrycie w zdeponowanych środkach w banku.
Edolar,Eeuro,ePln,efunt.
Po starcie serwis zobowiązuje się przedstawiać rozliczenia finansowe instytucjom odpowiedzialnym za takie działanie.

Wizja:
Stworzyć coś nowego, nie zwykły serwis społecznościowy, na którym ludzie mogą się porozumiewać, informować, lecz ponadto natychmiast otrzymać zweryfikowaną informacje, dokonać przelewu na inne saldo czy wypłacić środki otrzymując przy tym korzyści materialne.

Together nie zamierza robić wszystkiego, głównym działaniem jest usprawnienie.

Zysk:
Planowane roczne przychody po roku, trzech latach od startu to połowa obecnych rocznych zysków facebooka - opłata miesięczna od firm do 10 dolarów oraz dodatkowe opłaty za kampanie marketingowe i inne dodatkowe usługi.
Główny target osoby w wieku 16-40.
Podczas analizy potrzeb 90% osób w wieku 15-30, które stwierdziły, że chętnie zostały by użytkownikiem takiego serwisu, w wypadku właścicieli działalności wynosi 70%.
Feedback bardzo dobry.

Potrzeba true news:
Obecnie kluczowi Politycy, światowi Donald Trump oraz Polscy Andrzej Duda,Beata Szydło wielokrotnie zwracają uwagę na fałszywe informacje, fake news był również głównym tematem na ostatnim cybersec.

Jest to w skrócie opis projektu - Posiadam wstępną wizualizacje aplikacji oraz strony, zaawansowany opis, biznes plan wraz z analizą biznesową, oczekuję wsparcia finansowego w zamian za zysk z udziałów.

Etap:Projekt jest w etapie seed. Do startu potrzebuje od pół miliona do 3 milionów złotych, zależnie od czasu realizacji projektu oraz regionu działania serwisu.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej