TORQWAY

sport

Czasu nie da się cofnąć, ale mamy sposób na to, aby stał się on Twoim sprzymierzeńcem. Tworzymy dla Ciebie Torqway’a Hybrid.

Pojazd Torqway Hybrid dostarcza całkowicie nową formę ruchu, podczas którego pracują wszystkie mięśnie ciała. Idealny trener osobisty, który poprzez rozrywkę i relaks na świeżym powietrzu, aktywizuje całe ciało. Torqway Hybrid polecamy osobom świadomym swojej dojrzałości.

Torqway Hybrid to innowacyjny sprzęt do ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu, dzięki któremu w harmonijny sposób aktywizujemy wszystkie partie mięśni i nie obciążamy stawów. To zupełnie nowy sposób spędzania czasu, który nazwaliśmy NORDIC RIDING.

Sercem Torqway’a Hybrid jest innowacyjny mechanizm kół zębatych, które zmieniają wahadłowy ruch dźwigni na obrotowy ruch kół. Nowatorstwo tego patentu polega na wyeliminowaniu ruchu jałowego – każdy ruch dżwigni napędzanych ramionami użytkownika napędza pojazd do przodu. Aby zwiększyć komfort jazdy Torqway Hybrid wyposażony jest w silniki elektryczne jako dodatkowe źródło napędu.

Torqway Hybrid to odpowiedź na potrzeby osób dojrzałych, które chcą jak najdłużej zachować sprawność fizyczną, pogodę ducha i samodzielność. Nasz produkt wpisuje się w filozofię Active Ageing, będącą pozytywną odpowiedzią na zjawisko starzejącego się społeczeństwa.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Tadeusz

4 marca 2018 o 11:53

Proszę podać cenę oraz gdzie można dokonać zakupu Torqwaja

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

4 marca 2018

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucjest z nami
  • Anna Rechitskaiawłaśnie dołączył
  • Mateusz Sobczukwitamy na pokładzie
  • Paweł Muzykadołączył do nas
  • Firaswłaśnie podpisał Manifest
  • Joanna Lisdziękujemy za podpisanie
  • Marcin Żurowiczjest z nami
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie dołączył

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się