Automatyczny przesył e-faktur w sektorze B2B.

tos jest to system, w którym automatyzujemy proces wystawiania, dostarczania i odbierania e-faktur. Sprzedawca po wypełnieniu formularza faktury klika „Wystaw i wyślij” i faktura zostaje wystawiona i przesłana do klienta. Bez drukowania papierowych faktur czy wysyłania pliku pdf mailem.

tos jest to system do przesyłania e-faktur pomiędzy wystawcą a odbiorcą. Faktury są dostępne w tos dla wystawcy i odbiorcy już po sekundzie od transakcji. Wystarczy podać NIP a wystawca może bezpłatnie przesłać dowolną ilość e-faktur do swoich klientów na konto w tos. Jest to bardzo szybki i łatwy sposób dostarczania e-faktur, bez konieczności ich drukowania czy generowania pliku pdf i wysyłania e-mailem. Faktury w tos zostają automatycznie zapisane w KPiR i rejestrach VAT, zarówno u wystawcy jak i odbiorcy. Kupujący w dowolnym czasie może zaakceptować otrzymaną e-fakturę. Po akceptacji, faktura może zostać wyeksportowana do innego systemu FK, albo zostanie automatycznie zapisana w KPiR i rejestrach VAT, które są modułami tos.
tos posiada API, które umożliwi integrację z innymi systemami FK czy ERP. Istnieje możliwość eksportu/importu faktur do/z najpopularniejszych systemów FK.
Małe i średnie firmy znajdą w tos wszystko do prowadzenia swojej księgowości: możliwość wystawiania FV, prowadzenia KPiR oraz rejestrów VAT, JPK i inne funkcjonalności księgowe. Dodatkowo można tworzyć bazy kontrahentów, raporty oraz korzystać z bazy aktów prawnych.
Korzystanie z tos rozwiązuje kilka problemów:
1. likwiduje koszty zakupu i magazynowania papieru na faktury,
2. likwiduje koszty wydruku faktur,
3. likwiduje koszty wysyłki faktur pocztą,
4. eliminujemy problem (u odbiorcy) dostarczenia papierowych faktur do księgowej czy ich skanowania i wysyłania do księgowej,
5. likwidujemy też problem zagubionych faktur,
6. wszystkim księgowym likwidujemy problem przepisywania danych z faktur do systemu księgowego, możemy je eksportować do dowolnego sytemu FK,
7. rozwiązujemy problem 5 letniej archiwizacji faktur,
8. chcemy zlikwidować e-mail jako drogę wysyłki faktur, a tym samym chcemy wyeliminować ataki hakerskie, które polegają na rozsyłaniu wirusów podszywając się właśnie pod wysyłkę faktur jako znane firmy telekomunikacyjne czy dostawcy mediów.

Nasz model biznesowy zakłada, że płatnikiem za usługę będzie odbiorca faktury, a opłata jest naliczana w momencie akceptacji otrzymanej e-faktury. Korzystanie z pozostałych funkcji systemu takich jak: wystawianie i jednoczesne przesłanie faktur, eksport czy import faktur, korzystanie z bazy kontrahentów, raportów i uproszczonej księgowości, rejestrów VAT, JPK i 5-letniej archiwizacji e-faktur jest całkowicie bezpłatne.
Jesteśmy pierwszą na rynku firmą, która wchodzi z taką powszechną usługą. Jesteśmy centralnie umieszczonym hubem, przez który mogą zostać przesłane faktury od każdej firmy do wszystkich. U nas każdy klient ma wszystkie faktury w jednym miejscu i dostęp do nich on-line w każdym czasie.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwitamy na pokładzie
  • Grzegorz Milczarekwłaśnie dołączył
  • Ewelina Olszewskawłaśnie podpisał Manifest
  • Bartosz Liszkowskijest z nami
  • Dawid Kwaśnicadziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Szulcdołączył do nas
  • Aleksander Szepczyńskiwitamy na pokładzie
  • Piotr Plachawłaśnie dołączył

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się