Smart Rent System

nieruchomości

Townbook & Townbooking

Smart Rent System powstał w odpowiedzi na stuletni problem mieszkalnictwa w Polsce i jest alternatywą dla kredytów hipotecznych. Użyłem w tym celu technologii Market Design ( projektowanie rynków Smart Cityes w 17-stu zagadnieniach na platformie WCCD ) i zaprojektowałem na nowo rynek nieruchomości realizując zagadnienie 15 ( planowanie przestrzenne). Na platformach spotka się BIM z BLOCKCHAIN i mnóstwo innowacyjnych technologii i rozwiązań . Zintegrowane platformy Townbook & Townbooking planują , budują wirtualnie, komercjalizuja i wynajmują inteligentne miasta przyszłości. Europejski rynek nieruchomości zarządzany lokalnie w miastach na wyłączność. Townbook w modelu biznesowym B2B, a Townbooking w modelu B2B2C.To platformy o zasięgu globalnym do komercjalizacji wszelkiego typu lokali (lub wręcz całych obiektów), łączące bezpośrednio, bez zbędnego pośrednictwa wszystkich uczestników rynku nieruchomosci przez cały cykl inwestycyjny obiektu od koncepcji ( nowy plan zagospodarowania przestrzennego ) przez inteligentną komercjalizacje po wynajem średnio i długoterminowy.To idea Smart Rent System i jej dwa aspekty, technologiczny i społeczny. Dla właścicieli pierwotnych i wtórnych projekt stanowi nowy profesjonalny kanał dotarcia do klientów o zasięgu globalnym z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i funkcji, bez dodatkowych lub ukrytych opłat, bez potrzeby ponoszenia kosztów własnych akcji marketingowych i ryzyka nietrafionych inwestycji. Rozwiązanie jest skierowane do wszystkich uczestników rynku nieruchomości: samorządów, funduszy inwestycyjnych, indywidualnych inwestorów pierwotnych, deweloperów, architektów, właścicieli wynajmujących obiekty i lokale oraz ich najemców.
Misja : Chcemy zlikwidować potrzebę posiadania mieszkania na własność.
Jesteśmy Smart Rent po inteligentnej komercjalizacji. Od planowania przestrzennego, przez koncepcję, budowę wirtualną, komercjalizacje już gotowego obiektu po wyburzenie lub rewitalizację.

System zakłada, że każdy budowany Obiekt/Lokal ma potencjał komercyjny i tak go traktuje już na poziomie koncepcji/projektu.Każdy obiekt/lokal już na poziomie projektu, otrzymuje dwie prezentacje sprzedaży/wynajmu i panel rezerwacji/płatności. Każdy właściciel po aktywacji jego obiektu/lokalu w systemie otrzymuje panel administracyjny do samodzielnego zarządzania i marketingu. Każdy u nas jest pierwszy, bo droga do profilu lokalu jest prosta - Profil miasta, Profil obiektu i Profil lokalu. W tworzeniu profili wykorzystujemy technologie CityGML, BIM, Emb3d, Matterport i Blockchain. Townbook, jako jedyny portal na rynku potrafi wykonać dokumentację badań archeologicznych, wykonać modele koncepcji obiektu/lokali w rzeczywistości wirtualnej, stan surowy wzbogacić w rzeczywistości rozszerzonej o projekty wnętrz i w rzeczywistości, po przedsprzedaży i przedwynajmie dokonać komercjalizacji w odpowiadającej właścicielowi pierwotnemu wersji. Townbooking doda w cenie Mobilnego Operatora Najmu Rynkowego w miastach na wyłączność ( System Franczyzowy Smart Rent System wykonany na zlecenie przez firmę Profit System z Warszawy ). Organizacja sieci e-Rent Polska Sp z o. o.. Pototypowanie i pierwsze licencje - Warszawa i Szczecin.
Demo portalu na www.townbook.pl login i hasło w bezpośrednim kontakcie z właścicielem- Mariusz Jeznach.
Strona projektu www.facebook.com/Townbook
Idea: dwie karty w kieszeni cyfrowego nomada - Revolut i karta dostępu Smart Rent System.
Apartamenty, Mieszkania, Biura, Lokale użytkowe i całe Obiekty - gotowe do wynajmu z oczekującym najemcą. Pełnowartościowy produkt z ceną końcową na sprzedaż i z ceną wynajmu tygodniowego i miesięcznego.
Gromadzenie wartości na nieruchomości i jej łatwe przemieszczanie za nauką i pracą, z możliwością wykupu na własność.
Zapraszamy do rozmów- potrzebne: finansowanie na budowę produktu w pełni funkcjonalnego.

Zespół

Inwestorzy

3 000 000 - 4 000 000 zł
Seed

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • bindudołączył do nas
  • Tomasz Waligorawłaśnie dołączył
  • ahmet karandziękujemy za podpisanie
  • Jakub Olanwitamy na pokładzie
  • wojciech stolarczykjest z nami
  • Natalia Rwłaśnie podpisał Manifest
  • Marta Błachowskadołączył do nas
  • Jaroslaw Rackowiczwłaśnie dołączył

4619 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się