Smart Rent System

nieruchomości

Townbook & Townbooking

Smart Rent System powstał w odpowiedzi na stuletni problem mieszkalnictwa w Polsce i jest alternatywą dla kredytów hipotecznych. Urzyliśmy w tym celu technologii Market Design ( projektowanie rynków Smart Cityes w 17-stu zagadnieniach na platformie WCCD ) i zaprojektujemy na nowo rynek nieruchomości realizując zagadnienie 15 ( planowanie przestrzenne). Zintegrowane platformy Townbook & Townbooking planują , budują wirtualnie, komercjalizuja i wynajmują inteligentne miasta przyszłości. Europejski rynek nieruchomości zarządzany lokalnie w miastach na wyłączność. Townbook w modelu biznesowym B2B, a Townbooking w modelu B2B2C.To platformy o zasięgu globalnym do komercjalizacji wszelkiego typu lokali (lub wręcz całych obiektów), łączące bezpośrednio, bez zbędnego pośrednictwa wszystkich uczestników rynku nieruchomosci przez cały cykl inwestycyjny obiektu od koncepcji ( nowy plan zagospodarowania przestrzennego ) przez inteligentną komercjalizacje po wynajem średnio i długoterminowy.To idea Smart Rent System i jego dwa aspekty, technologiczny i społeczny. Dla właścicieli pierwotnych i wtórnych projekt stanowi nowy profesjonalny kanał dotarcia do klientów o zasięgu globalnym z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i funkcji, bez dodatkowych lub ukrytych opłat, bez potrzeby ponoszenia kosztów własnych akcji marketingowych i ryzyka nietrafionych inwestycji. Rozwiązanie jest skierowane do wszystkich uczestników rynku nieruchomości: samorządów, funduszy inwestycyjnych, indywidualnych inwestorów pierwotnych, deweloperów, architektów, właścicieli wynajmujących obiekty i lokale oraz ich najemców.
Misja : Chcemy zlikwidować potrzebę posiadania mieszkania na własność.
Jesteśmy Smart Rent po inteligentnej komercjalizacji. Od koncepcji po wyburzenie lub rewitalizację obiektu.

System zakłada, że każdy budowany Obiekt/Lokal ma potencjał komercyjny i tak go traktuje już na poziomie koncepcji/projektu.Każdy obiekt/lokal już na poziomie projektu, otrzymuje dwie prezentacje sprzedaży/wynajmu i panel rezerwacji/płatności. Każdy właściciel po aktywacji jego obiektu/lokalu w systemie otrzymuje panel administracyjny do samodzielnego zarządzania i marketingu. Każdy u nas jest pierwszy, bo droga do profilu lokalu jest prosta - Profil miasta, Profil obiektu i Profil lokalu. W tworzeniu profili wykorzystujemy technologie CityGML, BIM, Emb3d I Matterport. Townbook, jako jedyny portal na rynku potrafi wykonać dokumentację badań archeologicznych, wykonać modele koncepcji obiektu/lokali w rzeczywistości wirtualnej, stan surowy wzbogacić w rzeczywistości rozszerzonej o projekty wnętrz i w rzeczywistości, po przedsprzedaży i przedwynajmie dokonać komercjalizacji w odpowiadającej właścicielowi pierwotnemu wersji. Townbooking doda w cenie Mobilnego Operatora Najmu Rynkowego w miastach na wyłączność ( System Franczyzowy Smart Rent System wykonany na zlecenie przez firmę Profit System z Warszawy ). Organizacja sieci Townbook & Townbooking Mariusz Jeznach Pototypowanie i pierwsze licencje - Warszawa i Szczecin.
Demo portalu na www.townbook.pl login: townbook hasło : B00kTown po B dwa zera.
Strona projektu www.facebook.com/Townbook
Misja : Chcemy zlikwidować potrzebę posiadania mieszkania na własność.
Apartamenty, Mieszkania, Biura, Lokale użytkowe i całe Obiekty - gotowe do wynajmu z oczekującym najemcą. Pełnowartościowy produkt z ceną końcową na sprzedaż i z ceną wynajmu tygodniowego i miesięcznego.
Zapraszamy do rozmów- potrzebne finansowanie na budowę produktu w pełni funkcjonalnego i partner branżowy.

Zespół

Inwestorzy

250 000 - 500 000 zł
Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrzej Pawluczukjest z nami
  • Anna Serwatkawitamy na pokładzie
  • Dimitri Khlopkovwłaśnie podpisał Manifest
  • Weronika Borucdołączył do nas
  • Michał Stańczykwłaśnie dołączył
  • Maciej GACAdziękujemy za podpisanie
  • ania Grigoryanjest z nami
  • Ewa Chromniak-Przybyławitamy na pokładzie

3931 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się