Transparent Data

fintech

Business Intelligence Technologies, Business Information, Data Integration, B2B Databases, Dedicated Services (API), Due Diligence Services,

Transparent Data jest niezwykle szybką i zwinną firmą technologiczną, dostarczającą aktualnych, wiarygodnych i kompletnych informacji o każdej firmie i każdym przedsiębiorcy. Zwiększamy w ten sposób skuteczność oceny ryzyka współpracy i usprawniamy procesy podejmowania decyzji biznesowych.

Wykorzystując technologię, agregujemy dane z wielu sprawdzonych źródeł. Następnie pokazujemy je w przejrzysty, czytelny i użyteczny dla Klienta sposób, w formie najbardziej dla niego wygodnej - pdf, xls, interfejsie dostępnym w przeglądarkach internetowych i smartfonach, API w dowolnych systemach wewnętrznych. Zapewniamy tym samym łatwość dostępu do naszych na bieżąco aktualizowanych danych z każdego miejsca i o każdej porze.

Oferujemy gotowe produkty dostępu do informacji gospodarczych, takie jak www.przeswietl.pl, jak i dedykowane usługi projektowane pod oczekiwania i potrzeby dzisiejszych przedsiębiorstw.

Dzięki nowoczesnemu myśleniu, utrzymujemy pozycję eksperta w dziedzinie projektowania i wdrażania efektywnych narzędzi wspierających analizę informacji.

Wnosimy w świat biznesu przejrzystość, zaufanie i efektywność.

Wybrane nagrody i wyróżnienia:
⏩ 3 miejsce w Digital Banking Contest na bankowy produkt przyszłości (2015)
⏩ 2 miejsce w Startup Fest Agora (2014)
⏩ nominacja dla A. Hajduka, CEO Transparent Data, w rankingu 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie Magazynu Brief (2014)

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Grzegorz Tomczewskidołączył do nas
  • Ludwik Szakieldziękujemy za podpisanie
  • kobiwłaśnie dołączył
  • Dan Abitbolwłaśnie podpisał Manifest
  • Aya Eshdatjest z nami
  • Anna Penderwitamy na pokładzie
  • Aleksandra Kruczykdołączył do nas
  • Justyna Sagandziękujemy za podpisanie

3847 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się