Wyszukuj, oceniaj i TrenujTo

Portal TrenujTo.pl to miejsce nie tylko dla ludzi żyjących sportem i dla sportu, ale dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywne życie.

Z jednej strony portal to miejsce, gdzie każdy klub bądź trener może założyć swój profil. Zaprezentować zakres działalności, osiągnięcia, galerię zdjęć i filmów z YouTube, cennik i i grafik prowadzonych zajęć. Z drugiej zaś jest to wyszukiwarka, dzięki której użytkownicy znajdą dla siebie miejsce gdzie mogą trenować.
To, co wyróżnia TrenujTo.pl to czytelna prezentacja pełnego przekroju sportów i aktywności wraz z ich opisami oraz danymi kontaktowymi do firm, klubów, trenerów personalnych. Posiadamy również bazę wiedzy, która przybliża wszelkie zagadnienia związane z szeroko pojętą aktywnością fizyczną. Znaleźć tam można informacje o kursach, szkoleniach, obozach oraz imprezach sportowych. Największą siłą portalu TrenujTo.pl jest bardzo rozbudowana lista dyscyplin sportowych i aktywności dostępnych w Polsce. Dajemy możliwość naszym użytkownikom oceniania i pozostawiania opinii o znanym im klubie/trenerze i miejscu do ćwiczenia.
Korzyścią dla klientów portalu jest zwiększenie widoczności w sieci, promowanie swojej działalności, a co za tym idzie zwiększenie dochodów. Dla użytkownika portalu - łatwa i szybka w obsłudze wyszukiwarka treningów blisko swojej okolicy

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej