Ponad 100 różnych rodzajów środków transportu osób w jednym miejscu.

Modelem biznesowym przypominamy AirBnB, jednak nie skupiamy się na noclegach, a ponad 100 rodzajach środków transportu osób. Znajdziesz u nas wszystko co lata, pływa, czy jeździ od tych najpowszechniejszych środków transportu do tych najbardziej zwariowanych. Bazę tworzą oferty od osób prywatnych, jak również podmiotów komercyjnych.

Cześć
Wiemy, że ważnym elementem w podróży jest transport, a jego dostępność i organizacja nie zawsze jest łatwa.
Transport jednak nie jest nieodzownym elementem tylko w turystyce ale również w życiu codziennym w trakcie przejazdu do pracy, na koncerty, migrację, czy codzienne przemieszczanie się.
Czy wiecie, że mamy na Świecie ponad 100 rodzajów środków transportu? Dużo prawda? A i tak mamy globalny deficyt w zabezpieczeniu zapotrzebowania na transport ludzi? Najczęściej korzystamy z tych najpowszechniejszych. Może czas najwyższy udostępnić pełną paletę wszystkich środków transportu.
Zastanówcie się ile możemy mieć niezagospodarowanych środków transportu za ścianą, w piwnicach, mieszkaniach, halach, wiatach, stodołach, domach i hangarach i innych obiektach, w których się zmieszczą? Podpowiem Wam, miliardy. Często są nieużywane i niszczeją. A jak często stoisz w korkach lub nieświadomie wdychasz zanieczyszczenia miejskie? Temat chyba nam wszystkim dobrze znany, co? Gdybyśmy lepiej zoptymalizowali zasoby i wolne miejsca w transporcie, to może coś byśmy zmienili?
Co sądzicie o globalnym rozwiązaniu, które łączy tych, którzy poszukują środka transportu, z tymi, którzy środek transportu mają do zaoferowania? Zbudowaliśmy takie rozwiązanie. Ponad 100 różnych rodzajów środków transportu osób w jednym miejscu. U nas znajdziesz wszystko co pływa, lata, czy jeździ. Od tych najpowszechniejszych, do tych najbardziej zwariowanych środków transportu.
Transport pochodzi od osób prywatnych lub podmiotów komercyjnych, a ty decydujesz, który wybierzesz korzystając z wielu filtrów i własnych parametrów wyszukiwania..
Przejażdżka psim zaprzęgiem, skuterem, quadem, kabriolet, lot balonem, sterowcem, wiatrakowcem, czy płynięcie żaglowcem, tratwą lub poduszkowcem nie będzie już rzadkością. Wszystko to znajdziesz zarówno na końcu świata, jak i w twoim mieście, może nawet u sąsiada. Jeżeli ma.
Pamiętaj, że gdy szukasz transportu, to dajesz możliwość zarobienia również osobom najbiedniejszym, w gospodarstwach domowych ze złą kondycją finansową. Ta dzięki tobie może zostać poprawiona.
Sam też możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, znajdując szybko ale i tańsze oferty.
Jeżeli zaś masz środek transportu, to pamiętaj, że możesz na nim zarabiać i zmniejszyć koszty utrzymania środka transportu. Poznasz przy tym ludzi, którzy są zweryfikowani i wiarygodni i będą dbali o twoją własność. Ty im dasz szansę na wielką przygodę, której prawdopodobnie bez ciebie nigdy by nie zrealizowali.
Zawsze chodziło mi po głowie zrobienie czegoś ciekawego. Może razem z Waszą pomocą właśnie się to uda. Stwórzmy razem największą globalną społeczność i bazę transportową. Pływajcie, latajcie i jeździjcie czym tylko się da. Przygotujecie dla innych swój transport abyśmy wszyscy mogli doświadczać, tworzyć historię i wspominać. Róbmy to zawsze z wzajemnym szacunkiem i poszanowaniem. Ja obiecuję, że zrobię wszystko aby Tripholder zawsze Was zaskakiwał.

Zespół

Inwestorzy

250 000 - 500 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Maciej Dudekdołączył do nas
  • Mariusz Gerałtowskijest z nami
  • Aleksandra Liszkadziękujemy za podpisanie
  • tomaszwłaśnie podpisał Manifest
  • Peter Hedgeswłaśnie dołączył
  • Artur Banachwitamy na pokładzie
  • Justyna Kucharska-Minickadołączył do nas
  • Jan Kruczynskijest z nami

4047 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się