tubudujemy.pl

dom / meble

mapa budow, tu budujemy, moja budowa

TuBudujemy.pl umożliwia osobie prywatnej samodzielne poprowadzenie budowy (na przykład domu) dając jej możliwości i narzędzia wykorzystywane przez Generalnych Wykonawców.
Portal czeka na dopełnienie formalności i uruchomienie.

Za pośrednictwem strony Użytkownik- inwestor/wykonawca ofertuje i zleca usługi, umieszcza do siebie kontakt, pokazuje lokalizację budowy i usprawnia transport materiałów, wrzuca dokumentację techniczną, gromadzi oferty i cenniki oraz wymienia się korespondencją.
Zatem portal tubudujemy.pl jest narzędziem wspierającym proces budowy poprzez wykorzystanie metodyki i mechanizmu działania Generalnego Wykonawcy. Dodatkowo tworzy on społeczność inwestorów usprawniając dotarcie do nich dostawców.
Poprzez prowadzenie profilu budowy na stornie, inwestor np. domku jednorodzinnego sam umieszcza i pokazuje dla dostawców stan zaawansowanie budowy, pokazuje zapotrzebowania materiałowe i usługowe ,których właśnie potrzebuje. Może udostępnić też dokumentację lub rysunki, wysłać link do profilu swojej budowy do dostawcy konkretnych usług ,żeby pokazać mu co , gdzie i kiedy ma zrobić i w jakim stanie jest budowa żeby nie spóźnił się w czasie. Tego typu działania Generalni Wykonawcy realizują kadrą na budowie , działami zakupów, specjalistami i inżynierami. Tubudujemy przenosi mechanizm działania dla inwestora prywatnego i daje mu narzędzie umożliwiające prowadzenie samodzielnie budowy tak jakby był GW i skupiał te wszystkie funkcje w swoich rękach.
Dlatego też TuBudujemy.pl ułatwia poprowadzenie budowy domu lub nawet remontu czy wykończenia własnego mieszkania. Użytkownik będzie mógł w prosty sposób zaofertować, wycenić interesujące go prace lub roboty budowlane, poznać dostawców materiałów i usługodawców , zebrać oferty, cenniki i katalogi a następnie zlecić prace. Zostać Generalnym Wykonawcą budowy swojego domu.
W naszym serwisie można złożyć profil swojej budowy a następnie dokumentując jej postęp można umieścić informację czego aktualnie potrzebujemy czy to opisując w paru zdaniach od kogo oczekujesz kontaktu czy to umieszczając część rysunków do pobrania . Dodatkowo z pomocą mapy bezpośrednio zlokalizuje użytkownika czy budowę dostawca. Lokalizacja budowy vs dostawcy to dla użytkownika korzyść w niższych kosztach transportu i usprawnienie logistyki dostaw

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Alicja Wiciejewskawitamy na pokładzie
  • Krzysztof Pawlakwłaśnie podpisał Manifest
  • Teresawłaśnie dołączył
  • Igor Jachimekdziękujemy za podpisanie
  • Krzysztof Domaradzkidołączył do nas
  • Ewa Cichockajest z nami
  • Michał Kramarwitamy na pokładzie
  • Paweł Gruszeckiwłaśnie podpisał Manifest

1875 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się