Ograniczeniem będzie tylko wyobraźnia!

Jesteśmy producentem innowacyjnych rozwiązań łączących hardware, software i technologie mobilne. Nasze produkty, wykorzystujące komunikację Bluetooth Smart, usprawniają rzeczywistość, w której się poruszamy, poprzez zapewnienie wyższego poziomu kontroli, bezpieczeństwa i wygody. Tworzymy unikatowe urządzenia, wykorzystujące najwyższej klasy sensory, sterowane za pomocą aplikacji mobilnych.

Celem naszej działalności jest zbudowanie, rozwój i edukacja społeczności wykorzystującej produkty oparte o naszą technologię. Wspólnie dostarczamy innowacje do wykorzystania w życiu każdego z nas.
Firma TurboEgg jest autorem Platformy Internetowej, która dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth® Smart wraz z otwartym protokołem, pozwala kompleksowo obsługiwać dowolne urządzenia.
Platforma TurboEgg umożliwia użytkownikowi kontrolę nad wszystkimi urządzeniami wpiętymi do stworzonego przez nas ekosystemu.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Maciej Dudekdziękujemy za podpisanie
  • Mariusz Gerałtowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Liszkawłaśnie dołączył
  • tomaszdołączył do nas
  • Peter Hedgesjest z nami
  • Artur Banachwitamy na pokładzie
  • Justyna Kucharska-Minickadziękujemy za podpisanie
  • Jan Kruczynskiwłaśnie podpisał Manifest

4047 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się