Ograniczeniem będzie tylko wyobraźnia!

Jesteśmy producentem innowacyjnych rozwiązań łączących hardware, software i technologie mobilne. Nasze produkty, wykorzystujące komunikację Bluetooth Smart, usprawniają rzeczywistość, w której się poruszamy, poprzez zapewnienie wyższego poziomu kontroli, bezpieczeństwa i wygody. Tworzymy unikatowe urządzenia, wykorzystujące najwyższej klasy sensory, sterowane za pomocą aplikacji mobilnych.

Celem naszej działalności jest zbudowanie, rozwój i edukacja społeczności wykorzystującej produkty oparte o naszą technologię. Wspólnie dostarczamy innowacje do wykorzystania w życiu każdego z nas.
Firma TurboEgg jest autorem Platformy Internetowej, która dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth® Smart wraz z otwartym protokołem, pozwala kompleksowo obsługiwać dowolne urządzenia.
Platforma TurboEgg umożliwia użytkownikowi kontrolę nad wszystkimi urządzeniami wpiętymi do stworzonego przez nas ekosystemu.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tariq Zubairwłaśnie podpisał Manifest
  • Leszekwłaśnie dołączył
  • Albert Brząkałajest z nami
  • alex podvysotskiydołączył do nas
  • Tadeusz Gonerawitamy na pokładzie
  • Andrzej Gorskidziękujemy za podpisanie
  • Tomasz Kleczkowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Tomaszwłaśnie dołączył

4570 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się