Ograniczeniem będzie tylko wyobraźnia!

Jesteśmy producentem innowacyjnych rozwiązań łączących hardware, software i technologie mobilne. Nasze produkty, wykorzystujące komunikację Bluetooth Smart, usprawniają rzeczywistość, w której się poruszamy, poprzez zapewnienie wyższego poziomu kontroli, bezpieczeństwa i wygody. Tworzymy unikatowe urządzenia, wykorzystujące najwyższej klasy sensory, sterowane za pomocą aplikacji mobilnych.

Celem naszej działalności jest zbudowanie, rozwój i edukacja społeczności wykorzystującej produkty oparte o naszą technologię. Wspólnie dostarczamy innowacje do wykorzystania w życiu każdego z nas.
Firma TurboEgg jest autorem Platformy Internetowej, która dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth® Smart wraz z otwartym protokołem, pozwala kompleksowo obsługiwać dowolne urządzenia.
Platforma TurboEgg umożliwia użytkownikowi kontrolę nad wszystkimi urządzeniami wpiętymi do stworzonego przez nas ekosystemu.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Karol Lasotajest z nami
  • agawłaśnie podpisał Manifest
  • Bartłomiej Mazurkiewiczdołączył do nas
  • Kamil Szczepanikdziękujemy za podpisanie
  • Michał Podwysockiwłaśnie dołączył
  • Michał Gołębiewskiwitamy na pokładzie
  • Alex Cailleteaujest z nami
  • Andy Hopewłaśnie podpisał Manifest

2718 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się