tutlo

edukacja

Learn languages

Wszyscy posługujemy się językiem ojczystym, ale czemu nie uczymy innych naszego języka? Zwyczajnie nie wiemy jak się do tego zabrać. Dzięki tutlo, każdy może zostać nauczycielem swojego języka ojczystego. Amerykanie czy Anglicy, którzy są dostępni w naszej platformie otrzymują natychmiastową możliwość zostania lektorem swojego języka. Uczniom zapewniamy dostęp do lekcji na żądanie, dzięki którym są oni w stanie szybko przełamać barierę w mówieniu w języku angielskim.

Tutlo działa w ramach trendu ekonomii współdzielenia. Niezagospodarowanym zasobem, którym możemy podzielić się z innymi jest nasza umiejętność mówienia w języku ojczystym Osoby, które chcą uczyć innych swojego języka logują się do platformy, a następnie mają możliwość otrzymywania połączeń od uczniów. Lektorzy dostępni w tutlo nie muszą przygotowywać się do zajęć. Po zalogowaniu lektorzy otrzymują spersonalizowane materiały, które umożliwiają im przeprowadzenie interesujących zajęć.

Uczniowie realizują lekcje angielskiego wtedy kiedy mają na to czas i chęć, w dowolnym miejscu z wykorzystaniem przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej. Pomagamy w przełamaniu barier w mówieniu w języku angielskim

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej